Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon nehéz nőkkel együtt...

Nagyon nehéz nőkkel együtt dolgozni, hogyan lehetne a főnökséget/HR-t rábeszélni, hogy inkább férfiakat alkalmazzon?

Figyelt kérdés

A munkahelyen az a feladat, hogy mindenki 100%-osan elvégezze a rábízott feladatot. Egy kis cég vagyunk, de amennyi idióta nővel találkoztam, az már borzalmas.

Havonta 1-2 nap a menstruációjuk miatt képesek olyan lekezelően/bunkón válaszolni, volt már, amikor kerek-perec megmondtam, hogy vagy menjen haza kipihenni a havibaját, vagy fogja vissza magát, mert jelzem a főnökségen.


2019. máj. 21. 08:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nem a nőkkel van a baj általánosságban, csak a te munkahelyeden vannak ilyen gyökerek." - Nagyon egyet tudok érteni.


Volt több nő főnököm. Egyikük sem volt a vihogó, menzesz görcstől összeroskadó, pletykás, csacsogó perszóna, de kettőt főképp ki tudok emelni; nekik a munkájuk volt az életük. Konkrétan az egyik a szabadnapján is dolgozott, de úgy hogy nyugodtan csinálhatott volna mást is és másoktól is elvárta, hogy legyenek a munka szerelmesei és minden szabályt tartsanak be. Sosem beszélt munkán kívül másról. Ha látta, hogy valakinek van valami nagy baja, akkor négyszemközt rákérdezett, de olyat, hohgy a többi főnökkel nyihogott volna meg nyafogott volna a menzesze miatt meg hasonlók meg se csinált. Ha megszólalt, csak a munkáról volt szó, amire sosem panaszkodott.


Szóval tényleg érdemes lenne onnan eljönnöd, mert nem minden munkahelyen vannak olyan nők, mint amit feltüntettél a kérdésedben.

2019. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
40%
Én voltam gyàrban a múltkor ilyen kis üzem ahol leginkàbb nök vannak. Mondjuk ezek nagy része màr nem 20-30 volt de nagyon undoritoak voltak. A muszakvezeto is egy bolond nö volt mar attol ideges lett hogy nem talalok valamit, az elso napomon konyorgom:D Ugy vihogtak meg röhögtek mint valami àllat. Meg kotozkodtek van e baratnom meg ilyenek. 1 nap utan ott is hagytam azt a szrt mert ezek undoritoak. Az a 2-3 ferfi aki ott volt azok am normalisak voltak. De munkam soran ezek koze be kellett volna jarnom meg kommunikalni veluk inkabb kileptem. Regen is voltam olyan helyen ahol sok no volt, kenyszerbol azok se voltak normalisak. En az ilyen helyeket most mar kerulom. Am az idosebb nok a legundoritobbak, legaljasabbak. Ha volt koztuk fiatalabb azokkal nem volt bajom. Szoval megertelek kerdezo.
2019. máj. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
38%

Esküszöm olyan itt sokaknak a gondolatmenete, mintha sosem nőtt volna ki az 5 éves korból.

Te nem mész oda a főnöködhöz, mintha az apád/anyád lenne, és húzod a fülét, hogy a te kedvedért diszkrimináljon embereket.

Ha nem tetszik a környezet, amiben dolgozol, akkor felnőtt módjára TE MAGAD mondasz fel.


Jó ég, nem térek napirendre efelett a kérdés felett :D

Persze, majd az egész munkahelyet átszabják, hogy a kedvedre tegyenek...

Meg is értem hogy nem tudsz beilleszkedni.

2019. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%
Te dolgozol csak debilekkel. Nálunk az emberek 99%-a nő, és senki nem viselkedik ilyen primitíven, mint amit te írsz.
2019. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a nemtől függ, hanem a személyiségtől. Az én mostani munkahelyemen több probléma van a férfiakkal (beképzeltség, disznó hozzászólások terén hajjajj), előző helyen a nőkkel volt. Attól függ, a HR milyen típusú embereket vesz fel.
2019. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
34%
Nem tudom, ki pontozta le a 8-asomat, de az ziher, hogy még nem találkozott az említett alattomosan sumák női dolgozó típussal, aki a nemére hivatkozva igyekszik a lehető legjobban leminimalizálni a kötelességeit, és rátestálni őket a férfi kollégára, ha van rá mód, még egy széket sem rák arrébb. A másik eshetőség, hogy magára ismert, és ő is közéjük tartozik.
2019. máj. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is ebbe a nembe tartozom, és meg tudom erősíteni a dolgot. Előző helyen a társaság háromnegyede 50-60 közötti nő volt. Mit mondjak, nem az én világom. Nem is éreztem jól magam, 4 hónap után eljöttem.
2019. jún. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!