Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetek, beteg vagyok,...

Mit tehetek, beteg vagyok, depressziós?

Figyelt kérdés

Sajnos sokszor sertödök meg oktalanul is , duzzogok , odamondok es utana jövök ra , hogy dramaztam fölöslegesen

Azt hiszem depressziós vagyok

Jött egy lany a munkahelyemre, aki kereste a tarsasagom , mert en voltam nyitott erre , sokat segitettem neki , sokat kacagtunk mert sokat is tudok tréfalni , jó a humorom

De egy nap úgy ereztem ritkitanam a kapcsolatot a csajjal , túl sok volt a tarsasaga es lehúzó , fárasztó , ezért egyre kevesebbbet beszeltem vele

Mikor hianyzott a munkaból mindenki engem kerdezett hogy miert ? Mondtam nekik hogy nem tudom , csak ismerösök vagyunk stb .

Mintha az en felelössegem lenne .

Mindenki rosszallóan nézett , hogy nem tudok sokat erröl

A csaj sokat lóg stb nem beteg , de most erre nem akarok kitérni se arra hogy miert lehúzó a társasága

Most mindenki azt hiszi hogy en irigy vagyok a csajra mert csak 26 eves es en 42, meg hogy fiatal es vekony . En is csinos vagyok , szep , es abszolút sose hasonlitottam magam hozzá, más korosztaly . Onnan tudom hogy egy kolleganöm aprópózott , hogy a masik milyen vekony .

Most azon gondolkodom hogy miert csinalom ezt minden kapcsolatomban , hogy nekiallok ismerkedni utana belátom hogy tevedes volt , de miert nem elejetöl

Pasikkal is ez megy .

Mit tegyek hogyha most emiatt megvetnek es en vagyok aki hatat fordit , instabil stb ?

Vegulis rosszat nem tetttem , csak kileptem

Mit gondolnak most a többiek ?



2019. máj. 25. 19:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja es amúgy facen nem is jelölt viszza , csak a munkahelyen volt rám szuksege , lógott rajtam , fél uzsonnam megette , nem tudtam szuszogni töle
2019. máj. 25. 19:53
 2/7 nemaRendőrség ***** válasza:

42 éves vagy?

A 22 éves asszonypajtim éretebb nálad

2019. máj. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
en is ilyen vagyok. vagyok a tarsasagra, de amint komolyabbra fordulna a dolog visszalepek. megijedek egyszeruen. regen ennek a hatara ott volt, h kb 2-3 honapig siman tudtam valakivel beszelgetni, ma mar az ismerkedes elejen megall a tudomany. amit eszrevettem, hogy ha valaki elutasito velem arra viszont tapadni tudok (mar eszreveszem magam), viszont ha valaki kedvel akkor ot meg eltaszitom. mindig is ilyen voltam, lehet, h te is ilyen vagy. hosszutavon te szivod meg, mert egy emberi kapcsolat ha bizalmas akkor sok jot tud adni.
2019. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz azzal, mit gondolnak mások, mert ezt nem tudhatod, maximum magadban rossz érzéseket generálhatsz ezzel kapcsolatban: "biztos azt gondolják rólam,hogy..." ez nem vezet sehova. Miért érzed magad így minden kapcsolatban: nem tudom, ez egyfajta kapcsolati minta lehet, szakembert lenne érdemes felkeresni, akivel együtt fel tudnátok ezt tárni (pszichoterapeutát), aki bemutatkozásában is írja, hogy ilyenben tud segíteni.

Ne ostorozd magad azért, amit tettél és pláne ne gondolkodj a "többiek vélt rosszallásán" mert ez nem vezet sehova, csak ahhoz, hogy rosszul érezd magad.

2019. máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó kettö
2019. máj. 25. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..


Ugyanaz a kérdező. Csak mondom. És az első hozzászólást tartom.

2019. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A pszichoterápia lelkileg stabilabbá tenne; próbáld ki szerintem (nem sértés, segíteni szeretnék a tanáccsal).
2019. máj. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!