Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kolléganőm a munkahelyen az...

Kolléganőm a munkahelyen az étel rendelés közben az étlapot nézegetve elfingja magát több ember előtt is. Hogy lehetne ezt kezelni? S nem egyszerűen elfingja magát hanem hangos is és büdös is és mindezt fapofával.

Figyelt kérdés

2019. máj. 27. 14:20
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

BB Kristóf te aztán kellettél 😀

Amúgy nyilván csak kreténkedés volt ez a kérdés amit bedobtam ide, kB annyira volt komoly mint a te válaszod. Az egyik kollégámmal trollkodtunk, hogy nem merem kitenni, hogy a kolléganőnk múltkor idedurrantott az orrunk alá, meg kíváncsiak voltunk a reakciókra mert láttuk a sok életképesnek az elvetemült kérdéseit meg alatta a sok szavazást. Eredetileg a kolléganőnk szituján nyilván csak jót rötyögtünk és ennyi volt nagy kaland, tudom kezelni az ilyen sztorikat nem ide járok életvezetési tanácsokért.

Aki normálisan kommentelt alapra a téma körhöz annak amúgy köszi a segítőkész hozzáállást.

2019. máj. 27. 17:29
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem is egyből az azonnali légfrissítő használata jutott az eszembe.
2019. máj. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Maltodextrin ***** válasza:
Erdélyiek vagytok? Fogd a medvére.
2019. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Maltodextrin ***** válasza:
Kerdezo, amugy mit dolgozol? Csak erdekel. :'D
2019. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem babkonzerv-gyárban xD
2019. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

[link]


Ez ilyen puki biznisz mindenek :)

2019. máj. 27. 19:16
 17/18 anonim ***** válasza:

Ennyit arról, hogy a fingás trágár, meg minden... de titkon sokak röhögnek rajta. XD

Jó kis cikk, köszi. XD

2019. máj. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Estádio de Felchút ***** válasza:

Olyan igazi recsegőset tol?

Szerintem tapsoljátok meg kórusban :D

2019. máj. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!