Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi légkör - csak...

Munkahelyi légkör - csak túlreagálom, vagy tényleg van valami gond?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok jelenleg, tanulmányaim mellett pedig gyakornok vagyok irodában egy multi cégnél. Szeretem amit csinálok, kötődik bizonyos szinten a leendő végzettségemhez is, azonban van egy kis problémám. Kicsit furcsa nekem a munkahelyi légkör, szóval sokszor szinte harapni lehetne a negativitást, de van amikor még tényleg nagyon szuper az egész. A felettesem aranyos és szuperül kooperálunk, de rajta és még 1-2 munkatársamon kívül olyan, mintha a gyakornoki létem miatt levegőnek néznének a többiek, és nem csapattársnak, vagy közéjük valónak. Persze, én még egészen új vagyok itt (január közepén jöttem), de kíváncsi vagyok: szerintetek ez normális még most és csak idő kell, vagy csak valószínűleg szimplán nem nagyon kedvelnek, vagy nem vagyok szimpatikus? Egyelőre eszem ágában sincs felmondani, csak kíváncsi vagyok, hogy ez miért lehet így.


Nagyon köszönöm előre is a válaszotokat, tapasztalatokat is szívesen hallgatok! :)



2019. máj. 29. 23:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Na akkor úgy látszik, ez a gyakornokokat-nem-fogadunk-be-annyira mentalitás nagyon nem egyedi eset, bár ezt sejteni lehetett. Nekem egyébként hála égnek van önálló munkám, ezt mondjuk szeretem mindenképpen.
2019. jún. 6. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!