Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van ilyen szakma? Vagy lehetos...

Van ilyen szakma? Vagy lehetoseg ilyen munkara? Meg lehet ebbol elni?

Figyelt kérdés
Szeretnek segiteni a raszorulokon es ezt csinalnam egesz eletemben ugy nem is erdekel mas szakma... Csak nem tudom,hogy hogyan lehetne ezzel penzt is keresni.
2019. máj. 31. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szociális gondozó.
2019. máj. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ilyet dolgozni, amint előttem is írták, a szociális gondozók ezt teszik. Pénzt keresni viszont nem lehet vele: sokat kell dolgozni nevetséges bérért, rossz körülmények között. Viszont cserében még le is néznek, amiért nem vitted többre.
2019. máj. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van még lehetőség szociális munkásnak, szociálpedagógusnak, mentálhigiénés szakembernek, pszichológusnak, valamilyen terapeutának, stb.-nek menni, ami hasonló terület, de megélhetés max. a pszichológizálásból lehet magánban. Egy új, feltörekvő terület a life coach, ami hasonlóan segítő szakterület a maga módján. Ez viszont baromi nagy költséggel jár, és a végzett coach-ok 5-7%-a tud csak önállóan ténykedni ezen a területen.
2019. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, szociàlis munkás lehetsz, alik öregekhez jàrnak ételt vinni, meg segítenek nekik, vagy más embereknek.

Szép szakma lehet, csak úgy tudom, hogy nem fizetik meg, pedig aki szívből csinálja az hős, akárki mond bármit.

2019. jún. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!