Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy nő miért mondja azt, hogy...

Egy nő miért mondja azt, hogy senki sem tőrödik vele?

Figyelt kérdés
A kolléganőm mondta ezt nekem. Van pár ember akivel nagyon jól kijön és kapcsolatban is van. Miért érezné úgy, hogy senki sem törődik vele ennek ellenére?

2019. jún. 1. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Ket lehetseges valasz van:


1, egy enegiavampirrol van szo, akinek a leteleme a panaszkodas, es soha semmi nem megfelelo vagy jo neki.


2, rossz parkapcsolatban el, es depresszios, emiatt minden borusabban lat, valoban elhanyagoltnak erzi magat.


A 2 kozul az elso a lehetsegesebb, aki depresszios az inkabb magaba roskad, nem panaszkodik funek-fanak.

2019. jún. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ő szinte mindig optimista.
2019. jún. 1. 08:51
 3/7 A kérdező kommentje:
Tavaly lett vége a hosszú kapcsolatának. Jelenleg egyik barátjával randizik.
2019. jún. 1. 08:53
 4/7 nemaRendőrség ***** válasza:
Lehet rossz a szex
2019. jún. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz emberekkel van körülvéve. Én pl szeretem megölelni a barátaimat, ha találkozunk, ha vígasztalom vagy bíztatom őket. Ha valaki nem ilyen, azt nyilván nem ölelem, de az meg nem én vagyok, ha meg figyelnem kell magam, csak előbb lemerülök és szenvedek.
2019. jún. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy sok emberrel kijön, nem jelenti azt, hogy meg is lehet nekik nyílni érzelmek terén. Lehet jó a kisugárzása, főleg, ha optimista és bevonzza az embereket. Gondolom nem egy bunkó nőről van szó, szval az is elképzelhető, hogy kedves volt pár emberrel, azok meg egyből szent barátságnak tekintették ezt, holott a kolléganődnek nem Ők a megfelelő emberek.


A másik fele, lehet, hogy a barátai nem érnek rá, és tényleg elhanyagolják. Egy párkapcsolat vagy pasizás/csajozás nem váltja ki a többi emberi kapcsolatot. Na meg, nem látsz bele a magánéletükbe. Elég sok párt ismerek úgy, hogy kifelé minden happy, azt a 4 fal között meg marják egymást, vagy rosszabbik esetbe csak vannak egymás mellett. Ez lehet átmeneti időszak is, általában vmilyen környezeti feszkó váltja ki.



Saját példám: a munkahelyemen mondhatni van jó pár ember akivel kijövök, azaz nem voltam velük bunkó és keresik a társaságom. Ebből talán 2 ember van, akinek tényleg érdekel a kedve és ez visszafelé is igaz, de Ők tiszteletben tudnak tartani és Én is Őket. Na a többiek érzelmi állapotát és egyéb gondjaikat/örömeiket konkrétan lexarom, max oda nem figyelve visszakérdezek, hogy Te hogy vagy (lehet, hogy paraszt dolognak tűnik, de nem az Én hibám, hogy vki nem veszi a lapot). Az is megeshet, hogy a kolléganőd is a lexarom kategóriába esett bele, de ez valahol önhiba is, és, hogy nem figyel a részletekre.


De ha ennyire érdekel, kérdezd meg Tőle személyesen.

2019. jún. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az emberek nagy többsége csendes kétségbeesésben élik le az életüket, még hogyha épp van aktuális társa is...

Lehet, hogy törődnek vele többen is, de nem azok, akik neki fontos lenne, így azokat sem értékeli, akik ott vannak épp mellette.

Ez a mondat viszont elgondolkodtató:

"Ő szinte mindig optimista."

Lehet, hogy túltolja ezt a nagy optimizmust, és már unja a környezete.

2019. jún. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!