Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogyan viszonyultok a...

Ti hogyan viszonyultok a munkahelyetekhez?

Figyelt kérdés
Szeretitek a munkatokat? Miert igen/nem? Szoktatok stresszelni munka elott? Ha igen mennyire gyakori a dolog? Esetleg szoktatok azon parazni hogy mi lesz aznap/masnap a feladat, vagy hogy esetleg egy, az a bizonyos ember mikor es mivel fog beletek allni? Mikor van az a pont amikor mindegy mi lesz es azt mondjatok hogy igen, most munkat kell valtani?!

2019. jún. 1. 15:19
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Eddig egész szerettem, mert belejöttem a feladatokba, jó a munkaidő, jófejek a kollégák, közel van stb. Most nagyon utálom, amióta új feladataim vannak, ez egy kicsit más munkakör. Alig várom, hogy felvegyenek máshova, mert rohadt stresszes vagyok, a zabálásba menekülök, nincs semmi motivációm, kihat a kapcsolataimra... Mert egyszerűen nem nekem való, nem értek hozzá és ezt mások is látják és gyakran meg is mondják nekem.
2019. jún. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
40%

"Ti hogyan viszonyultok a munkahelyetekhez?" Ez egy munkahely. Bemegyek, megcsinálom, hazajövök. Ebből élek. Ennyi.


"Szeretitek a munkatokat?" Az nem volt felvételi követelmény. Nem az érzelmeim megélni járok oda, hanem a fizumért. Az önérzetemet az öltözőszekrényemben szoktam hagyni.

"Miert igen/nem?" Pfff, egy meló.

"Szoktatok stresszelni munka elott? Ha igen mennyire gyakori a dolog?" Nem, soha. Majd ha lesz idegeskedési szorzó a bérlapomon (min. 10%), érzelmi bevonódási bónusz stb akkor fogok idegeskedni.

"Esetleg szoktatok azon parazni hogy mi lesz aznap/masnap a feladat, vagy hogy esetleg egy, az a bizonyos ember mikor es mivel fog beletek allni?" Nem. Vérprofi vagyok abban, amit csinálok.

"Mikor van az a pont amikor mindegy mi lesz es azt mondjatok hogy igen, most munkat kell valtani?!" A vizsgáim után fogok váltani.


Akkor szoktam munkahelyet váltani, ha már nem szolgál engem az ottdolgozás (pl. nem lehet tanulni már semmi újat), vagy tudok jobb helyet, vagy mást akarok csinálni.

2019. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Abban a kivételes helyzetben vagyok, hogy dolgozhatok akár 100%-ban home office-ban. Viszont ebben ki is merültek a munkahelyem előnyei. Nem érzem a megbecsülést, ami járna, ugyanakkor folyamatosan stresszelnek, nálam kisebb tudású emberek próbálnak főnökösdit játszani a fejen felett, úgy, hogy nem a főnökeim igazából, emiatt a légkör elég szar. Anyagilag hullámzó, mert teljesítménybért kapok, vannak erős sé gyenge hónapok. Viszont vállalkozóival dolgozom szabadúszóként is ugyanebben a szakmában, így együtt meg elég jó pénz, főleg itthonról, kötetlen munkaidővel. A munkahelyem igazából csak azért kell, mert fix, az a biztos háttér, még ha utálom is, az egyedi melókból több pénz jön be pillanatnyilag.

A munkámat nem különösebben szeretem, de az az igazság, hogy rohadt jó vagyok benne, negyedannyi idő alatt megcsinálok egy feladatot, mint mások, így viszonylag kevés energiabefektetéssel jó pénz, nagyfokú szabadság, tehát megéri. Ha ez nem így lenne, már nem csinálnám, mert ha nem is kimondottan utálom, örömet se okoz, és sokszor semmi kedvem hozzá.

2019. jún. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a munkahelyem és a munkámat.

Ami a hátránya az az előnye is: nyugodt,kiszámítható.

A főnököm és a kollégák többsége rendes,bírom őket.

A fizetés nagyon kevés,ha lépnék,egyik fő ok ez lenne.

2019. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Vegyesek nagyon az érzéseim. A főnök jófej, flexibilis, nem parancsol, hanem kér. De ennek megvan a hátránya is; például, ha konfliktusok vannak, akkor úgymond őt nem nagyon érdekli. Fizetés so-so, bár egy műszakra nem rossz. Cigiszünet, wc, akkor van, ha jónak látod, csak végezz a munkával. Maga a munkakör nagyon monoton, minden reggel zombiként megyek be a munkahelyre, és várom a pénteket. Nem érzem igazságosnak azt sem, hogy az új munkások annyi fizetést kapnak, mint én - ha nem többet. A juttatások jók, de azt ki is kell várni. Mindenesetre nincs olyan nap, mikor ne gondolkodnék el azon, hogy most akkor bemegyek a főnökhöz, és ott hagyom az egészet.
2019. jún. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!