Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hétfőn tudtam meg hogy asztmás...

Hétfőn tudtam meg hogy asztmás vagyok és azt nem tudom hogy asztmával milyen munkahelyen lehet dolgozni?

Figyelt kérdés
Pizza hutba dolgoztam és New Yorkerbol is elküldtek azért mert asztmás vagyok
2019. jún. 1. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :/

Futár/sofőr meló? Portás? Irodai munka?

Milyen szakmád van?

2019. jún. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
12 osztályom van
2019. jún. 1. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de akkir nem az aszthmád miatt küldtek el/ nem vesznek fel! Nekem is aszthmám van 5 éves korom óta! Kb. Semmiben nem gátol! Ha érzem, hogy nehezebben veszem a levegőt, előkapom a ventolint, és befújok! Megfelelő gyógyszeres kezelés mellett pedig tünetmentessé is lehet tenni!Ha van rá mód, akkor képezd magad tovább szakmailag! Lehet sikeresebben tudsz majd munkát találni!
2019. jún. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyik volt kolléganőm a régi helyemen asztmás. Ügyfélszolgálat.


Ha beszélsz nyelvet, megpróbálhatod.


Off; nagyon szépen köszönöm az utolsó kommentelőnek, mert végre tudom, hogy írják helyesen a kis pipát; mindig azt hittem, hogy mentolin :D

2019. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!