Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy kezelitek a helyzetet...

Hogy kezelitek a helyzetet ilyenkor munkahelyen?

Figyelt kérdés

Sajnos prézlis ételtől kijött herpeszem és mindig fel dagad a szám...

Ilyenkor nagyon szégyenlem magam gyomorgörcsöm van és idegeskedek az undorodó tekintetektöl mert most termék ajánlásokkal kezdtem foglalkozni szal ja arcomba másznak és nagyon elkesereetem...

És igy h nem otthon kezelem és még kezetbse tudok nonstop mosni meg ajkamat se tudpm jegelni csak a kenés maradt. Nehezebb igy megoldanom a higiéniát de ahogy bejutok mosdoba mindent meg tudol csinálni...

De akkor sem tudom hogy kezeljem a helyzetet kérlek segítsetek....

22/N



2019. máj. 27. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit használsz rá? Van többfelé lehetőség. Ha meg nehézen múlik.. Akkor ne menj dolgozni. Ha annyira zavar. Egyszer nekem is volt és 3 napig nem mentem mert ugyanazt éreztem mint te.
2019. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Muszáj mert kell a pénz nem játszok kimaradósdit mint kis suliban...

Attol még nem mehetek oránként lekezelni

Csak az emberi tényezők és reakciók nem tudom...

Pluszban második napom azért nem akatok magammal kicseszni de kollégákat se akarom elundoritani...

2019. máj. 27. 10:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor el kell fogadni hogy most ez van. Majd elmúlik. Az emberek sajnos ilyenék. De lehet hogy csak te képzeled..
2019. máj. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hmn...érdekes. Engem annó ez gimiben zavart inkább, munkahelyen is volt már, hogy kijött, de sokkal ritkábban, és ott egyáltalán nem zavart. Valahogy munkahelyen már nem tudott érdekelni, hogy ki mit gondol.


Egyébként ezzel a herpesszel az van, hogy csak te beszéled be magad, hogy mindenki észreveszi és milyen nagyon ronda, de ez nem igaz.

2019. máj. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm jobban érzem magam
2019. máj. 30. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!