Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha még csak most kezdtél egy...

Ha még csak most kezdtél egy munkahelyen de màr kinéztek ott maguknak téged akkor te mit teszel?

Figyelt kérdés
Szóval ez egy gyàr, nem valami okos emberek vannak itt. Ok én se vagyok okos de legalàbb nem vagyok aljas rosszindulatú. Szóval röhögnek rajtam meg szivatnak meg ilyeneket kérdeznek van e baràtnöm meg ilyenek. Meg igazàból bàrmit csinàlok röhögnek. Valamit nem talàlok mert még nem ismerem a gyàrat azon is röhögnek. Ilyen helyröl érdemes menekülni vagy úgyis mindenhol ez lesz?? És ez azért lehet mert nem vagyok férfias és nem félnek tölem??

2019. máj. 17. 16:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz mindenhol ez, de ha nem javul a helyzet, akkor tényleg jobb odébb állni! Hidd el tapasztalatból mondom!

Ha adódik közben egy jobb lehetőség meg kell ragadni és el kell vállalni! Azt meg ott hagyni, mert ezek az emberek nem fognak megváltozni!

2019. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi is gyár vagyunk, de mi mindenkit kedvesen és segítőkészen kezelünk. Elég alja nép lehet ott. Szerintem keress másik helyet, de csak akkor mondj fel ha biztos. Én tuti átnyergelnék.
2019. máj. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is más hely után kellene nézned- és igen "mérgezés" a kulcsszavak közt jogos- ez egy mérgezett hely. Soha senkit nem szabadna leröhögni, alázni, szivatni. Nálunk is segítenek az újaknak beilleszkedni.
2019. máj. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%
Szarni bele! Pénzért vagy ott nem a munkatársaidért. Nem leszel érdekes.
2019. máj. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Mindenhol ez van. Aki azt mondja, hogy nincs mindenhol ez, az azért mondja, mert ő a másik oldalon van, nem azok között, akiket cseszegetnek. Mindenhol vannak olyan emberek, akiket a közösség kiutál, és sanszos, hogy ha az egyik helyen te vagy az, akkor a másik helyen is te lennél. Dolgozni jársz be és pénzt keresni, nem haverkodni.
2019. máj. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5: Rád kell, hogy cáfoljak. Velem odahaza minden munkahelyen ezt csinálták, bohócként kezeltek. A 11 év alatt, amióta külföldön élek, itt sehol nem tapasztaltam ezt. Pedig otthon is, és itt is olyan munkát végzek, amihez 8 általános szükséges. Kérdező, külföldi munkavállalásban nem gondolkodsz?
2019. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat. Sajnos nincsenek kapcsolataim és nyelvet se beszélek igy nem tudok külföldre menni.
2019. máj. 17. 18:27
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha szorgalmasan ráfekszel az angolra, meg a külföldre mentés témájára 1-2 év alatt összejöhet. Nekem 3 év volt az elhatározástól számítva, megérte a ráfordított energia, és a szükséges rossz dolgok átmeneti elviselése a kvázi tudattal, hogy hamarosan vége lesz.
2019. máj. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
mentés=menés
2019. máj. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6. Pedig külföldön is van ilyen. Kultúra, mentalitás és egyebek is hatással lehetnek rá, hogy ki melyik oldalon áll, ezért lehet olyan, hogy aki itthon az egyik oldalon volt, az külföldön a másikra kerül. Én sose dolgoztam Magyarországon, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni, külföldön viszont, hiába egy elvileg tök nyitott és elfogadó országban élek, mégis az összes munkahelyemen cseszegettek. Olyan dedós dolgokat csináltak, mint pl. sót tettek a kávémba, eldugták a kajámat meg ilyesmi. Felnőtt emberek. És egyetlen magyar se volt köztük. A munkámat pontosan ugyanúgy végeztem, mint bárki más, csak annyi volt a bűnöm, hogy a munkahelyi közösségi életben, mint céges bulik meg egyebek, nem vettem részt, csak dolgozni jártam be. Mivel cseszegettek, így még jobban elvették a kedvem a szocializálódástól. Amióta freelancer vagyok, nincs ilyen, mert nincsenek kollégák körülöttem.
2019. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!