Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha behivtak közmunkàra de én...

Ha behivtak közmunkàra de én nem akarok menni akkor mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Szóval azért nem akarok mert én csak tanfolyamok miatt regisztràltam be a munkaügyibe és jelentkeztem is kettö tanfolyamra. Piacképes szakmàk azt megérné elvégezni. Közmunkàra viszont nem éri meg nekem menni mivel vannak alkalmi munkàim és azokkal sokkal jobban keresek. A tanfolyam megérné mert piacképes és sokat segitene rajtam. Ezt el lehet nekik magyaràzni?? Mit gondoltok?? Vagy nem is érdemes megpróbàlni és hagyjam az egészet?? Csak akkor ugye meg törölnek és tanfolyam se lesz.

2019. jún. 4. 12:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem mész el. Az nem kötelező munka.
2019. jún. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Persze ezt tudom én is viszont jó lenne ha nem törölnének ki. Kifejtettem hogy miért lenne jó. És gondoltam érdeklödök hàtha van kiskapu. Ha nincs akkor nincs igy jàrtam de azért gondoltam megkérdezem itt. Semmi nem kapok tölük és még 3 hete sincs hogy beregisztràltam.
2019. jún. 4. 12:56
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem mész, kiraknak a rendszerből egy évre. Ne legyen büdös a munka, így nem lesz tanfolyam.
2019. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kinek büdös?? Olvasd el még egyszer a kifejtést. Ha kell akkor olvasd el többször is hàtha megérted.
2019. jún. 4. 13:08
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
ha nem mész el akkor kivágnak a tanfolyamról is, te döntesz.
2019. jún. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Oda még fel se vettek nem vàghatnak ki, max törlik a jelentkezésem. De akkor legyen ez nem tudok mi csinàlni. Nekem nem éri meg a közmunka.
2019. jún. 4. 13:14
 7/14 anonim ***** válasza:
Tanfolyam mikor indul?
2019. jún. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha jelentkezik 30 ember akkor lesz felvételi teszt meg szóbeli.
2019. jún. 4. 13:18
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagy köteles közmunkát végezni.

Ám, ahogy az 5-ös írta, 1 évig nem leszel regisztrál tag.

Ha nem vagy regisztrálva, nincs általuk indított/elismert tanfolyam.

Ha nem mész, nyugodtan magyarázzad el az ügyintézőnek - és lehet jövedelemadó elkerülése miatt még vizsgálódni is fognak.

Tedd, ahogy jónak látod, de a két szék közül kényel,etlen lehet a pad alá esni.

2019. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Eddig mennyi jelentkező van?
2019. jún. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!