Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az elmúlt négy évben évente,...

Az elmúlt négy évben évente, azaz négyszer felvételiztem színész szakra, de nem vettek fel. Érdemes jövőre ötödjére is próbálkoznom, és aztán hatodjára is?

Figyelt kérdés

honnan lehet tudni, hogy nem nekem való a színészet?


meddig érdemes még próbálkoznom?



2019. jún. 6. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha ennyiből még nem tudod, akkor nyilván itt hiába mond bárki bármit
2019. jún. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 nemaRendőrség ***** válasza:
88%
Hitlernek 2 sikertelen felvételi is elég volt hogy másba fektesse energiáit
2019. jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Meddig jutottál a 4 felvételi alatt, hányadik körig?
2019. jún. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Játszd el a lúzert legközelebb, lehet az menne.
2019. jún. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Pont tegnap voltam valahol, ahol Pokornyi Lia arról mesélt csak harmadszorra vették fel a színművészetire. Ő egyszerűen csak tudta, hogy színésznő lesz és az ebből fakadó nyugtató érzést hagyta, hogy eluralja a testét. Nézd meg, hol tart most. Érdemes ötödjére is megpróbálni!
2019. jún. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Próbálkozz az X-Faktorral.
2019. jún. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha nekem a színészet lenne az álmom, én nem adnám fel a helyedben.

Mit számít az, hogy neked való-e, nem csak kiugró tehetségek vannak ezek a pályán. Ha ehhez van kedved, járj a nyakukra, amíg meg nem unják és fel nem vesznek. Amúgy van egy csomó színitanoda is, azok nem jöhetnek szóba? Bár lehet, hogy azoknak fizetni kell.

2019. jún. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Válassz mást, ami érdekel, és mellette bátran próbálkozhatsz.

Én anno a moméra jelentkeztem, ott pl alap, hogy nem vesznek fel elsőre (max a kisképzősöket). Mindem nagyképűség nélkül jó voltam, simán bejutottam szóbelire, magas pontszámmal. Mikor bementem, a vizsgabiztos így kezdte: jó napot, maga hányadjára felvételizik ide? (Nem vicc, ha màs mesélné, én se hinném el!) Kb itt vágtam el magam. Beszélgettem másokkal a soromra várva, a többség azt csinálta, hogy belekezdett egy más egyetembe, és mellette jött el 3-4-5. alkalommal is felvételzni akár.

Nem hinném, hogy a színművészeti sokkal másabb lenne ennél. Ha ez az álmod, ne add fel, de legyen B terved, egy plusz diploma (vagy okj vagy egyéb) sosem árt. Illetve keress más lehetőséget, meghallgatások, reklámok, statiszta szerepek, bármi, ahová kezdőket is várnak. Még akàr a tévés "sztárképző" műsorok sem rossz ötletek, ha van mit megmutatnod.

2019. jún. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha ténylegesen ezt szeretnéd akkor a 6.után se add fel.

Próbálkoztál statiszta szerepeket bevállalni?

2019. jún. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Persze, hogy érdemes, hiszen ez a vágyad!


Egyébként Kovács Patrícia is többször felvételizett, mostanra nem csak színházi színész, hanem filmekben is játszik. (A Félvilágban zseniális alakítást nyújt.)


A másik; nekem is hasonló volt, mindenképpen beakartam kerülni az MKE-re, volt Kisképzősként volt is esélyem.

Átmentem az első rostákon kétszer is, de mindig közbe jött valami. Egyszer operáltak, egyszer meg a felvi.hu-n volt valami hatalmas gikszer, rosszul lett leadva a jelentkezésem. Addig jártam a dolog után, míg engedték a vizsgát. Kétszer mentem be az igazgatóval beszélni, elmentem az oktatási hivatalhoz is etc.


Viszont a sors furcsa fintora, hogy felemelték a tandíjat évi 1,6 millióra (ha nem többre) amit persze nem tudtam fizetni, így úgy alakult, hogy külföldön tanulom azt amit akartam. (Idén diplomázom.)


Ne add fel, menj el! :)

2019. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!