Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez mennyire normális? Csak...

Ez mennyire normális? Csak velem történik ez?

Figyelt kérdés
Lassan 3. hónapja,hogy angol nyelven elvégeztem egy főiskolát mindenféle bukás nélkül. Rendesen bejártam az órákra,nem puskáztam, nem lébecoltam el azt a három évet. Most hogy diplomám van viszont nem találok munkát. Amiből én diplomáztam és az ahhoz kapcsolódó munkák leírásánál szó szerint kb semmit nem tudnék megcsinálni. Mintha valami teljesen másik szakmáról olvasnék amihez semmi közöm. Nem is tudok nagyon munkát keresni se így ebben a szférában mert oda se mernék menni állásinterjúra úgy hogy fogalmam nincsen miről beszélnek de még ha utána olvasok se értem hogy miről van szó. Nekem ez egy akkora kudarc, hogy el se tudom mondani. Mintha feleslegesen csináltam volna diplomát. Valaki járt már így esetleg?
2019. jún. 6. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Ezek az emberek néznek le, ez megmosolyogtat. :)
2019. jún. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, menj el nyugodtan interjúkra, ha felvesznek, akkor majd ott megmutatják mit kell csinálnod, senki nem tud egyből mindent.
2019. jún. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azert az oneletrajzodba ird bele, hogy palyakezdo vagy es olyan helyekre palyazz, ahol lalyakezdoket is szivesen latnak. Emellett kezdj El tanulni Az elvarasokrol, hogy valamit azert megis cdak tudjal, interjunak fontos ha nem minden kerdesre "nem tudom" a valaszod.


#1-es, te sem 5-10-20 ev munkatapasztalattal kezdtel el dolgozni Az elso munkahelyemen, de ha olyan intelligens lennel, akkor ezt nem kene kulon megemliteni, szoval talan nem alaptalanul neznek le.

2019. jún. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Autocorrect szar, szoval neha elirok par dolgot.
2019. jún. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozzál! Nagyon sok helyen csak a nyelvtudás számít.Főleg a multiknál.
2019. jún. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1. Ha ez megnyugtat, nem csak ők :)
2019. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezért kellett volna elmenni az államvizsga előtt gyakornokoskodni a leendő szakmádban akár ingyen is, akár azon az áron is, hogy csúszol miatta. Sokkal többet érne most az a gyakorlati tudás, mint hogy csúszás nélkül elvégezted a sulit (nálunk nagyon sokan csinálták ezt, én is, és a többségünket véglegesítették a gyakornoki helyén diplomázás után). Neked már ez mindegy, így azt javaslom hogy add be mindenhova, még ha az adott pozícióra nem is vagy alkalmas, esetleg máshova igen.
2019. jún. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!