Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minap felhivtak, mit lehet tenni?

Minap felhivtak, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 8. 23:19
 1/3 A kérdező kommentje:
17 eve egy multinal. Eladokent kezdtem, 3 eve kassza. Odakerült egy hölgy vezető. Az elteresekert szidja az embert ez jogos. A munkamba pici hiba van. 57 eves vagyok. A vezetők eleg kemenyek. Teganp kiblokkolasom utan egy nyugdijas őr , vitajaba szalltam. Rendeltek taxit. Leszidott. MMergembe" elharapom a torkod" Ezt ugy adta le, elvagom a torkat. Ma fehivtak , ezert szobeli figyelmezetest akartak adni. Kiblokkoas utan törtent, ma mondta egy jogasz. Nem munkahelyi ügy. Semmit nem irtam ala. Tudjak, ritmuszabalyzot szedek stb es abbszlolut nem becsülnek. Mondtam ha nem hagynak beken, hazajövök vege. " vegyem fel a munkat" 3 nő tamadott be. A munka rendkivül feszitett, pihenő csak a fel ora.
2019. jún. 8. 23:27
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocs irodaba hivtak fel.
2019. jún. 8. 23:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem írtál alá semmit, akkor nincs min aggódni.

A szüleim néhány évvel idősebbek, belőlük indulok ki (de lehet, hogy tévedek). Ha 57 évesen felmondasz, el tudsz helyezkedni máshol? Szerintem ez az igazán fontos.

2019. jún. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!