Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért utálnak a kollégák,...

Miért utálnak a kollégák, csak mert nálam van légkondi?

Figyelt kérdés
Akik a termelésben dolgoznak, gyártósoron, azért utálnak, mert én légkondicionált helységben vagyok, náluk tényleg borzasztó meleg van, nem is tudom hogy lehet úgy dolgozni, de erről nem én tehetek. Ha én lennék a felelős személy, felőlem mehetne légkondi a csarnokba is. Na most ezek a kollégák, azért néznek rám csúnyán, mert én egész nap a hűvösben ülök. Egyik nap lementem hozzájuk, és mondtam nekik, hogy úristen, milyen meleg van itt, és hallottam az egyik azt mondta a másiknak, hogy akkor b_szd meg te hülye k_rva... Azóta nem is szívesen megyek le, csak ha nagyon muszáj, mert képesek és meglincselnek. Miért kell ezért utálni valakit? Egy rossz szavam nem volt hozzájuk sose, a főnökük se vagyok, alig találkozunk, mert én az irodáknál vagyok. Miért jó ez nekik?
2019. jún. 13. 19:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Nyilván a gyártósoron 40 fok körül lehet. Te meg egész nap a klímás helységben vagy, lemész és rögtön nyafogsz hogy meleg van. Roppant idegesítő lehet.
2019. jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%
Vannak akik nem ok nélkül vannak a gyártósoron, eddig terjed az értelmi szintjük is.
2019. jún. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Én is légkondis helységben vagyok, gyakran megyek ki a gyártósorra hozzájuk, de nem lenne pofám panaszkodni , hogy milyen melegem van. Egyetértek velük
2019. jún. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
34%
Undorító ahogy a nyomorukon élvezkedsz, nem csoda, hogy elszakadt náluk a cérna.
2019. jún. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%
Le van szarva a lenti csőcselék, nem miattuk kapod a fizetésed. Ne keveredj velük.
2019. jún. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
33%
Igazuk van
2019. jún. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem is pofátlanság hangoztatnod, hogy meleged van. ők 8 órában rohadnak odabent. Örülj magadnak és ne dicsekedj/panaszkodj.

Ők is megtehetik, hogy légkondiban legyenek, sőt, mindenkinek ott a lehetőség, de akkor irodisták se lennének, ha ők nem termelnének.

Egymás nélkül nem létezünk.

2019. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

Úristen, attól, hogy valaki belép egy hőséges helyiségbe, és kitör belőle, hogy milyen meleg van itt, azt miért minősítitek nyafogásnak, panaszkodásnak, nyomoron élvezkedésnek, pofátlanságnak, dicsekvésnek? Semmi más nem volt, mint egy felkiáltás, mert megcsapta a meleg! És nem a kérdező hibája, hogy a munkásokat szenvedtetik.

Amúgy meg, kérdező, azért, mert egy bunkó volt, nem kell mindenkire ráhúzni, hogy utál. Nyilván nem néznek rád csúnyán, mert a legminimálisabb mértékben nem foglalkoznak azzal, hogy te milyen hőmérsékletű szobában vagy. Egyáltalán nem is érdekled őket.

2019. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
29%

Akik csőcseléknek meg alacsony értelmi szintűnek titulálja ezeket az embereket, azok nézzenek már magukba. Pont ti lesztek alacsonyabbak! Ők is emberek, megdolgoznak a fizetésükért, rosszabb munkakörülmények között...


Kérdező: te is hibáztál azzal, hogy rögtön nyafogtál a meleg miatt, még ha csak ártatlan megjegyzésnek is szántad. De az sem volt szép amit a hölgyike mondott rád.

Én dolgoztam olyan helyen, ahol nem volt légkondi, óriási csarnok volt, 2 ajtóval amin semmi levegő nem jött be, reggel 8kor már 38 fok volt bent, pedig kint még kellemes idő volt. Erre még rájött nagy mennyiségű por és penészgomba.

9 órás álló munkát végeztünk, csurgott rólunk a víz, volt hogy többen rosszul lettünk. És bizony nálunk is lejött a klímás irodából a titkárnő hogy de meleg van itt... Hát nekünk is pattogott az ér a fejünkön.

Gondold magad a helyzetükbe, ők szenvednek a betevőjükért egész nap, te meg pár perc lent töltött idő miatt már nyafogsz.

Rajtad csattant a dolog ennyi. Kedveskedj nekik hideg vízzel vagy egy kis jégkrémmel ha gondolod, de minimum hallgass ha lemész.


Ja és nem vagyok csőcselék sem csökkent értelmi képességű mert ilyen helyen dolgoztam.

2019. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Alain Delon ***** válasza:
41%
Azért, mert feléledt bennük a munkásöntudat! OK, hogy csont nélkül benyelték a 400 óra túlórát, de azért mindent nem kell benyelniük! A proletariátus most jól megmutatta egy nőnek az erejét! Előre elvtársak!
2019. jún. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!