Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért utálnak a kollégák,...

Miért utálnak a kollégák, csak mert nálam van légkondi?

Figyelt kérdés
Akik a termelésben dolgoznak, gyártósoron, azért utálnak, mert én légkondicionált helységben vagyok, náluk tényleg borzasztó meleg van, nem is tudom hogy lehet úgy dolgozni, de erről nem én tehetek. Ha én lennék a felelős személy, felőlem mehetne légkondi a csarnokba is. Na most ezek a kollégák, azért néznek rám csúnyán, mert én egész nap a hűvösben ülök. Egyik nap lementem hozzájuk, és mondtam nekik, hogy úristen, milyen meleg van itt, és hallottam az egyik azt mondta a másiknak, hogy akkor b_szd meg te hülye k_rva... Azóta nem is szívesen megyek le, csak ha nagyon muszáj, mert képesek és meglincselnek. Miért kell ezért utálni valakit? Egy rossz szavam nem volt hozzájuk sose, a főnökük se vagyok, alig találkozunk, mert én az irodáknál vagyok. Miért jó ez nekik?
2019. jún. 13. 19:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
Ilyenek a magyarok. Ha másnak valamiben jobb, akkor azonnal az illető ellen fordulnak. Emiatt aztán senki sem mer pozitív dolgokról beszélni, egymást licitálják felül lehúzásban, ami miatt olyan a hangulat a melóban, mint egy temetésen. Ez a szerencsétlen naiv meg merte említeni, hogy ott épp milyen meleg van, és ezért oltást és kvaanyázást érdemelt. Persze mindig csak lefelé vezetik a frusztrációt, mert felfelé csak a nyalás vagy a bólogatás megy, amikor ki kellene állniuk magukért vagy a csoportért. Meglátszik a béreken és a körülményeken is.
2019. jún. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
57%
Te csak megjegyezted, hogy milyen meleg van náluk, nem csináltál semmi rosszat. Hülye az, aki egy szimpla megjegyzésbe többet lát.
2019. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
44%
Múltkor bementem egy kórház azon részlegébe a végstádiumban lévők fekszenek és megemlítettem nekik, hogy milyen nyomott hangulat van itt.
2019. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
68%

Aki szerint a kérdező rossz, az fogyatékos, sajnálom. Attól hogy egy ember a rohadt melegben kijelenti, hogy melege van, nem árt senkinek, nem szólt be senkinek, és nem csinált semmit. Nem nyafog, nem hisztizik, hanem megerezte a hoseget és kijelentette hogy melege van. Semmi köze a leépült munkásokhoz. Ők viszont saját magukat belehelyezik olyan helyzetbe hogy gyárban szívnak, utána meg mindenki másra dühösek és irigyek hogy kinek van jobb munkája, és a feszültség megeszi őket agyilag mert egész nap rohadnak monoton munka mellett a hőségben.


Voltam gyárimunkas egy hétig, mert addig bírtam az agyhalottakat, de eszembe se jutott soha fikázni más dolgozót, mert attól hogy nekik jobb meg nem kell megdögölniük.

2019. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
33%
Adam 333, szerintem meg te vagy fogyatékos. Attól, hogy te ilyen életképtelen vagy, hogy nem tudsz egy mondatot értelmezni, még nem más a fogyatékos
2019. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
56%

"Ők is emberek, megdolgoznak a fizetésükért, rosszabb munkakörülmények között..."


A rossz munkakörülmények nem adnak előjogokat, nem jogosítanak fel arra, hogy paraszt legyél a másikkal és az anyját szidd. És igenis akinek egy ártalmatlan ténymegállapítás agyvérzés közeli állapotot okoz, az alacsony értelmi szintű. Szépíthetjük, de ez az igazság.


"hibáztál azzal, hogy rögtön nyafogtál a meleg miatt"


Miért hibázott volna? Ez tipikusan az a helyzet, hogy "utálnak mert csak". Ha megjegyzed, hogy meleg van az a baj, ha azt mondod jó az idő akkor az, ha nem mondasz semmit akkor az. Tipikus mesterségesen generált probléma. Ennyi erővel soha senki semmit nem mondhatna, a szánkat nem nyithatnánk ki, mert azzal "megsértünk" valakit. Még az időjárásról sem lehet ennyi erővel beszélni, mert hát a másiknak gyalog kell elmenni szakadó esőben a buszig akkor ne panaszkodjak már hogy esik... Röhej.


"minimum hallgass ha lemész"


Éljen a proletárdiktatúra. Aztán majd persze jól megállapítják a magas értelműek hogy az irodisták felsőbbrendűnek képzelik magukat akik nem alacsonyodnak le arra a szintre, hogy a gyári melósokkal társalogjanak. Volt már ilyen kérdés is itt korábban.


Nem azt mondom, becsülendő minden kétkezi munka, de azért ne csináljunk már úgy, mintha az emberek eszük miatt mennének gyártósorra vagy azért mert ők lennének a munka hősei.

2019. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
29%
Nekem még nem szóltak be munkások, mondjuk én nem is úgy tekintek rájuk, mint egy kupac szemétre.
2019. jún. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
28%
Aki azt irja, hogy a kérdező nem csinált semmi rosszat az mire alapozza ezt? Ott voltak? Lehet, hogy egyébként is utálják a kérdezőt, csak most tették szóvá, és a légkondinak semmi köze sincs a dologhoz. Nem tudhatjuk.
2019. jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
40%
Ha az ember bosszús kell valaki, akib levezetheti.
2019. jún. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Estádio de Felchút ***** válasza:
0%

"kórház azon részlegébe a végstádiumban lévők fekszenek"


Nem bonyolítsd túl. Elfekvő.

2019. jún. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!