Kezdőoldal » Utazás » Európa » Családi nyaralásra az alábbiak...

Családi nyaralásra az alábbiak közül melyik hely ajánlott legjobban? Lent

Figyelt kérdés

A családommal soha nem voltunk még külföldön nyaralni. Olyan helyet keresünk, ahol szép tengerparti strand van, szép tájak, nem hemzseg a turistáktól, és elfogadható árban van. Az Utikritika honlapján nézelődtem, és a leírások alapján az alábbi helyeket találtam a legalkalmasabbnak:

1) Míkonosz/Karpathosz - Görögország

2) Páfosz - Ciprus

3) Szicília v. Amalfi - Olaszország

4) Azori-szigetek - Portugália

Ha ezeken a helyeken kívül tudtok ennél jobbat javasolni, várom a javaslatokat. A hasznos válaszokért megy a zöld kéz. Előre is köszönöm!



2018. jún. 17. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Amalfi: rengetek a turista, nem tudom hol olvastad az ellenkezőjét. A tenger gyönyörű arra, de nagy kiépített strandot nem találsz úgy mint az Adria északi részén.

Az Azori szigetek nagyon szép, de az kirándulós nyaralás, ott nem lesz 30 fok.

Mit jelent nálatok a családi nyaralás? Hányan, hány évesek?

2018. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mikonos Páfos Szicilia turista gettó, Azori szigeteken meg nem nagyon van strand, meg amúgy sincs túl meleg, és állandóan esik az eső.
2018. jún. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1-es, a szüleim 50 évesek, én 23 éves vagyok, az öcsém pedig 22. Olyan helyet keresek, ahol a szüleim tudnak "lazsálni", én meg öcsém pedig tudjunk szép tájakat felfedezni!
2018. jún. 18. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!