Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 21 évesen már mindenki dolgozik?

21 évesen már mindenki dolgozik?

Figyelt kérdés

2019. jún. 15. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Úgy szokás, ha nem milliárdos szülők gyermeke.
2019. jún. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én szüleim nem milliárdosak, de én nem dolgoztam, még javában egyetemre jártam 21 évesen
2019. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Persze!


Itt a Gyakorizók már 7 éves kortól!



Miért és mit dolgozna egy 21 éves? Ennyi idősen még nincs meg a diploma/szakma sokaknak. Illetve diákmunka sincs vidéken.

Meg ha nem muszáj minek? A tanulás az első, nem szopni az árufeltöltéssel...persze itt a Gyakorin mindenki NASA mérnök IT manager volt, már a gimi 3. évében.

2019. jún. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

(Èn pl 22 évesen végztem a tanulással, kb fèl évre rá kezdtem dolgozni)

2019. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg bőven egyetemista voltam akkor.
2019. jún. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Leghamarabb 21 évesen végzed el az egyetemet. De ha évvesztes vagy, csúszol egyetemen, jártál gimiben 0. osztályba, mesterképzést is csinálsz, stb., akkor 21 évesen még nem fogsz dolgozni. Legfeljebb diákmunkát, ha olyan szakra jársz, hogy belefér az órarendedbe.


Ha nem tanulsz tovább, az természetesen más helyzet! Ha nem tanulsz, akkor mindenképp kellene dolgozni 21 évesen.

2019. jún. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem. a többség bőven egyetemre jár. Ép például csak 26 évesen kezdtem szakmában dolgozni, előtte csak diákmunka és alkalmi munka volt.
2019. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
"mindenképp kellene dolgozni 21 évesen". Hmmm, ez érdekes.
2019. jún. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Van aki dolgozik és van aki nem, én például még nem dolgozom, igaz régebben dolgoztam diák munkán, most jelen állás szerint van egy érettségim és egy szakmám, most csinálnám a második szakmákat de 2 év után rá jöttem ez nem nekem való, bár már fél évvel ez előtt is voltak kétségeim ez iránt csak hát akkor még úgy mond befolyásolható voltam így a szüleimre hallgattam,nyilván csak jót akartak nekem mert ez egy hiány szakma ami nagyon jó fizetne, de számomra nem minden a pénz, lehet hülyeségnek fog hangazani valakinek de számomra a legfontosabb hogy boldog legyek és ehez az kell hogy azt csináld amitől te jól érzed magadat és nem érzed munkának akár mennyit is dolgozol, most be fogom fejezni mert ehez nekem nincs semmi kedvem, csak depressziós leszek ettől, nem is tudnám magamat el képzelni örökre ebben a szakmában,az sem érdekel már ha nem lesz meg a második évem sem, mert ugye ehez hogy meg legyen kéne még 4 hét gyakorlat de ez már biztos hogy ezt nem fogom meg csinálni.

Most jelen állás szerint ki élvezem a nyári szünetet, spórolt pénzből utazgatom Magyarországon belül akár több héten is keresztül egyébként nem vagyok az a nagy ivós fajta, diploma is jó lett volna de inkább ezt a lehetőséget meg hagyom másoknak. Szeptembertől vagy el megyek 1 évre valamilyen munka helyre amit ki szeretnék próbálni és mellette meg tanulok legalább középfokon angolul ha kell már pedig szerintem szükség lesz rá tanár segítségével,ezek után jelentkezem C+E jogsira aztán közben meg csinálom a Páv II vizsgát és a GKI is,ez kamionos jogsi egyébként, ha ezek meg vannak esetek még a BE jogsit ami személyautóval húzható nehéz pótkocsi azt hiszem aztán DE jogsit is le szeretném tenni ami buszt jelent és utánfutó is húzzátok vele, így azért már tudok válogatni a munkák közül, szeretek vezetni, kirándulni, új helyeket felfedezni szóval ezek nekem pont jók is lesznek esetleg még a Spanyol nyelvet is szívesen megtanulnám és meg is fogom stb..

Jó lenne azért ha lenne egy barátnő is aki hasonló képpen szeretné ezeket csinálni.


Egy 21 éves :-D

2019. jún. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szinte nem ismerek senkit aki 21 évesen már szakmával dolgozott volna. Aki alapdiplomával került a munka világába az is 22-23 évesen inkább.
2019. jún. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!