Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is van itt, aki egész...

Más is van itt, aki egész egyszerűen fél a munkától és utál dolgozni?

Figyelt kérdés

A hét 5 napján ébresztőre kelünk nem elegendő alvás után, minden nap ugyanoda, ugyanazon emberek közé megyünk be. Minden nap (legalábbis nagyjából) ugyanazt csináljuk 8-9, esetén még több órában.

Teljesíteni kell, olykor pörögni. Eközben mosolygósnak, segítőkésznek, kedvesnek maradni.


A munka maga egy idő után szörnyen monoton.

Iskolába járni és tanulni sem feltétlenül szeret az ember; a munkahelyen többet kell bent lenni és jóval kevesebb a szünet is: 20 nap szabadsággal indít az ember, aztán életkor, gyerekek és miegymás után kapja a pótszabadságokat.


Közben ott motoszkál a félelem: mi lesz, ha kirúgnak; ha megszűnik a cég, ha létszámleépítés lesz, ha válság lesz.

Nagyon kell a pénz, most 5.000 Ft-ot sikerült félretenni; most belecsúsztam a tartalékba, tehát mínuszban jöttem ki.


Otthon semmire sincs idő, a heti 2 nap hétvége kevés.


Nyilván dolgozom, ott igyekszem jól teljesíteni, keveset hibázni, maradéktalanul elvégezni a kért munkát.


2019. jún. 16. 18:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a legértelmesebb, és legfontosabb munka, és igenis munka, és kicsit se unalmas, és abszolút változatos, és felelősségteljes, ha valaki otthon van a saját gyerekeivel és megteremti az egész családnak azt a hátteret, ami nélkül semmi se megy. Sok sikert hozzá, hogy összejöjjön! :)
2019. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
68%

Én is félek a munkàtól, dolgoztam már pár napot, de most állok majd lassan az első komolyabb melóhelyem előtt iskola mellett. És rettegek, eddig minden főnököm egy kö csög volt, jött utánam a wc-re, az öltözőbe, a másik az ordított egész műszak alatt, olyanokat, hogy "Itt mindenkinek meg kéne döglenie, a kur va anyàtokat!".

Vállalkozó akarok lenni, de még minimum 2-3 év mire eljuthatok oda...Addig szenvedek valami nyomorék főnöknèl és elviselem ezeket a dolgokat.

2019. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
46%

Amit leírtál, az az állásba járás, nem a munka és dolgozás.

Én se szeretnék többet állásba járni, de dolgozni azt dolgozom, ünnepnapon is és hétvégén is, csak éppen saját magamnak és azután, hogy magamtól felébredtem, és kedvem lett hozzá.

Órát egyáltalán nem használok.

2019. jún. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"eddig minden főnököm egy kö csög volt, jött utánam a wc-re, az öltözőbe, a másik az ordított egész műszak alatt, olyanokat, hogy "Itt mindenkinek meg kéne döglenie, a kur va anyàtokat!"....Addig szenvedek valami nyomorék főnöknèl és elviselem ezeket a dolgokat."

Nagyon rosszul teszed. Normális munkahelyek, normális főnökök is vannak. Nézz körül jobban!

2019. jún. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!