Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Engem miért nem kérdeznek meg...

Engem miért nem kérdeznek meg sosem?

Figyelt kérdés
Egy irodában dolgozom, ahol van 2 új kolléga összesen vagyunk 4-en 1 irodában. Ott vagyok már 1 éve,szóval jó formán mindent tudok mi hol van. A főnököm már irodavezető helyetteskent mutatott be az egyik kollégámnak. Nos, a kérdésem az hogy amikor nincs ott az iroda vezető akkor vagy felhivják a főnököt vagy megvárják az irodavezetőt és olyan kérdéseket tesznek fel, ami miatt már én szégyenlem magam, hogy ott vagyok és simán meg tudtam volna mondani a választ, de mégsem kérdezi tőlem. Ráadásul van a mellettünk lévő iroda, de ugyan úgy egy cég vagyunk. Az egyik munkatársam nem engem hívott fel, hogy kereset egy papírt, hanem az 1 hónapja ott dolgozó kollégámat. Persze miután nem kapott választ csak azt hogy azt én tudom akkor már felhivott és én elmondtad neki, hol találja. De másnap meg kereste és azt mondta, hogy nem találta az iroda vezetőnek. (én persze mondtam, hogy tegnap elmondtam neki hogy hol van) Pedig 4 fiók közül az egyikbe volt. Meg azt is meg mondtam melyikben.Na mindegy szerintetek miert lehet ez? Én arra gondoltam, hogy utalnak. Szerintetek?
2019. jún. 17. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Kívülről nézve mennyire látszol megközelíthetőnek? Testbeszéded milyen? Nyitott, zárkózott? Amúgy beszélgetsz velük?
2019. jún. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ha beszélgetnek mindig csatlakozom, ha van mondani valóm. Sőt, ha valaki átjön hozzánk és kB senki nem figyel rá akkor én igen,nehogy már magában beszéljen.. Mindig kedves vagyok mindenkivel és sokszor viccelődöm. Viszont, van olyan is hogy ha valami iszonyú fontos munkám van, akkor nem szoktam beszélgetni,mert dolgozom.

Néha azt is észre veszem, ha én nem beszélek akkor csend lesz, mert kifogynak a szavakból..

Amúgy, ha nem fent vagyok akkor is szívesen beszélgetek a többiekkel stb.

2019. jún. 17. 17:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszik nem tudod, különben mondanád ha segíteni szeretnél. Vagyis talán ezt hihetik.
2019. jún. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, de alapvető dolgokról van szó. Szerintem ha valaki egy éve ott van akkor nyilván tudja. Szóval érdekes.
2019. jún. 17. 17:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak lehet azt hiszik, nem akarsz segíteni :D máskor ha van ilyen szitu, csak mondd lazán, mosolyogva, hogy szívesen segítesz. :D
2019. jún. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindig segítek amiben csak tudok.
2019. jún. 17. 19:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem van egy kollégám; sosem kérdezem


- Egyrészt, mert nagyon megharagudtam rá sok-sok dolog miatt és szóba se akarok vele állni


- Másrészt, mert a válaszokat nem értelmes mondatokban adta nekem régen.


Mindig mást kérdezek. Ha nincs más, megoldom egyedül.


Ha érthetően magyarázol és lekezelő sem vagy, illetve nem kapták fel a vizet valamin, nem ezzel van a bibi.


Amikre gondolok


1. A vezetőség kifejezetten kérte, hogy tőled ne kérdezzenek (pl látni szeretnék, mik a hiányosságaik, jobban szeretnék, ha ők adnak "biztos infót" (bár Te is azt adnál), stb.)


2. Úgy érzik, egy vezető azért többet tud, mint egy beosztott (még ha már 1 éve is ott van)


3. Fel akarják hívni magukra a vezetőség figyelmét


4. Nem akarnak zavarni.

2019. jún. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Nekem meg az a problémám, hogy hárman vagyunk az irodában, lassan 2éve itt dolgozom én jöttem legkésőbb. Beosztás szerint úgy van, hogy van a főnök utána én majd a titkárnő. Engem nagyon zavar, hogy mindent együtt megbeszélnek kihagynak mindenből, ha nagyon fontos akkor kapok infót. A titkárnő már éreztette velem korábban,hogy ő itt a második ember, akkor elmagyaráztam neki, hogy mi a szitu. Azóta nem beszélünk,de a munkakapcsolat megmaradt de legalább tudja hol a helye. Na de én ezért fogok lelépni.. De amilyen gyorsan csak lehet.
2019. jún. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!