Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Van tejed? " "Szopik? " Csak...

"Van tejed? " "Szopik? " Csak engem idegesít, mikor ilyeneket kérdeznek az ismerősök, rokonok?

Figyelt kérdés
Főleg egy ember van, akitől hetente többször megkapom ezeket a kérdéseket, és elég bosszantó.
2019. jan. 13. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem csak téged idegesít.
2019. jan. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Mindenkit bosszant. És ahogy nő a gyerek, úgy fognak változni ezek a kérdések. És addig jó míg csak kérdések és nem kéretlen jó tanácsok, mert attól aztán tényleg falra lehet mászni.
2019. jan. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Engem sosem zavart. Megmondom, hogy van tejem, szopizik rendesen és kész. 😊
2019. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Én is útálom, nem az a baj, hog 1x 1x valaki megkerdezi, hanem az, hogy szinte mindenki. Miért ennyire kíváncsiak az emberek? Engem nem érdekel, hogy hogyan szült más, vagy, hogy van e teje, szopik e a gyerek stb. Van 1 kolléganőm, az hetente megkérdezi, h mennyit híztam eddig. (Most vagyok terhes a 3. Babával) Nem is értem az ilyeneket. Mi köze hozzá? Annak örül ha minnél többet hízok?
2019. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Apósom folyton.. Anya tejet iszik?? Anya tejci van az üvegében? Éjszaka cicizni kell fel tuti... Az nem zavarja, hogy 6 hónapja nem szopik a fiam.
2019. jan. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Újszülött: Tudsz szoptatni, beindult a tejed?

6 hónapos: Szoptatsz még, van tejed?

1 éves: Még mindig szoptatsz?

1,5 éves-: Hogy hogy még szoptatsz?

Amikor márnem szoptatsz: Mikor jön a kistesó?

2019. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Engem is zavart. Igazából nem rosszból kérdezik, most őszintén, akkor mi a lényeg? Eszik e a baba és h mit. Ezekre kíváncsiak és nem tudják türtőztetni magukat. Azt bezzeg sosem kérdezték meg h TE hogy vagy? Mint ember, mint nő... akkor csak egy anya vagy, a lényeg pedig h legyen tejed és szoptass. Vígasztaljon a tudat h előbb utóbb már lepattanak a témáról, ha rájuk pirítasz előbb is.
2019. jan. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Ez csak egy szokás, nem kell ezen mérgelődni nem rosszból kérdezik. Ez általános, és fontos dolog, azért. Mit kérdezzen, nem kérdezheti hogy hányszor kell pelenkát cserélni egy nap , vagy milyen sűrűn vágod a körmét? Ha meg nem érdeklődik a babáról akkor meg az lenne a baj hogy nem foglalkozik vele.

Egyébként engem nem idegesített, sőt büszkén mondtam , hogy igen, szopik sőt még két évesen is büszke voltam rá.

( Most meg arra , hogy négy éves és még sosem volt beteg három kisebb megfázáson kívűl ).

Nem kell ezt így mellre szívni, csak érdeklődnek.

2019. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Anyukàm az erkélyről lekiabàlva:" Mennyit tudtàl fejni?" Àààà!!! Sokan nem érzik, hol az intimitàs hatàra....
2019. jan. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Erre a válaszom az volt, hogy bélműködésed rendbe, voltál mar nagyvécézni? Hányszor zabáltál ma?


Ha olyan kérdezte, akkor visszakérdeztem, és te szopsz még?

Igazából csak pár ember volt ilyen, nálunk senki nem traktált ilyenekkel, remélem most sem fognak.

39hkm

2019. jan. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!