Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mekkora erő kell ahhoz, hogy...

Mekkora erő kell ahhoz, hogy a munkahelyen hosszabb időn keresztül elviseld a támadásokat irányodban, emellett, hogy azzal szembe nézz, hogy a munkádat semmibe veszik?

Figyelt kérdés
2019. jún. 21. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagy. De főleg idő, míg találsz mást.
2019. jún. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy saját sztori (bár borítékolom a lepontozást).


Én 2 éve jártam így. Spontán megkeresett egy ismerősöm, hogy az apjával közös cégében lenne meló, napi 16e nettóben, de ekkor nagyon nem 8 óra. Sokszor már hajnali 4kor indultunk vidéki városokba, majd volt, hogy este 10-11re értünk vissza. (Távfűtéssel kapcsolatos, hőszigetelő munka volt.)

Volt két sutyerák fiatal srác, akik első perctől fogva fúrtak, ellenségeskedtek velem, nem sikerült a beilleszkedés, pedig mindent elkövettem. De mivel anyagilag megérte, így pont leszartam. Csak egy eszköznek használtam ezt a munkahelyet arra, hogy anyagilag egyenesbe jöjjek. Ez sikerült is. Majd a két srác közül az egyik bezsarolta a főnököket (az őket minősíti, hogy hagyták) hogy vagy elmennek ők a cégtől vagy engem kirúgnak. Sikerült addig húzni az időt, hogy a próbaidőm letelt, így már végkielégítés és felmondási idő pénz is járt.

Úgyhogy nekem lett pénzem is, meg egy nyugodt őszi időszakom, mivel 2017 nyár végén volt a dolog. Itt már írásban is indokolni kellett a felmondást, a megrendelések visszaesésével indokoltak. Én elfogadtam, felvettem a megillető pénzeket oszt jónapot. De az értetlenségen kívül jobban nem viselt meg. Jó, én egy munkahelyen sosem "életet élni" akarok, arra ott van a privátszféra. A munkahely csak többféle módozat közül az egyik céleszköz a pénz megkeresésére. Ha kiesik (ez olyan, mintha eltörik a szerszám) akkor az ember keres másik módozatot. De nem kell a lelkünkre venni.

2019. jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagy, én váltanék. Külön-külön is gáznak tartanám a dolgot, de együtt nagyon. A felettem lévővel egyetértek abban, hogy a privát szféra más dolog, de sajnos rengeteg időt töltünk munkahelyen. Amúgy ment neki a zöld.
2019. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Legalább havi nettó 500.000 Ft-nyi erő, amit munkabérként kapok.
2019. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!