Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudnátok nekem segíteni,...

Tudnátok nekem segíteni, nagyon kétségbe vagyok esve!?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, van egy érettségim,meg egy bolti eladói szakmám.


Szeretnék még tanulni valamit, de amihez lenne kedvem vagy értenék hozzá, az olyan protekciós szakma,és nekem nincs túl sok ismerősöm eléggé magamnak való vagyok.

Másfél évig dolgoztam egy irodában, oda is ismerős által jutottam be,nagy szerencsém volt. De annak a munkának vége...

Minden olyan szakma érdekelne,ami nem protekciós,és könnyen ellehet vele helyezkedni.


(mellékesen ideírom,hogy szeretem a gyerekeket, állatokat, számítógépezni, eléggé erős is vagyok, kitartó, pontos, rugalmas ,türelmes)


Köszönöm nektek ha segítetek.


2019. jún. 24. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha gyerekbarát vagy, akkor a pedagógiai asszisztens, vagy a kisgyermekgondozó-nevelő szakmákat tudnám ajánlani.
2019. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

Amúgy a "protekciós" szakma hülyeség. Nyílván mindenhol előny ha vannak ismerősök, de ha abban a szakmában sok az efféle előre jutás egyátalán nem hátrány ha téged arra teremtettek.


Ez csak talán akkor rossz ha túl nagy az egód és tehetségesnek hiszed magad amikor nem vagy az és úgy várod a csodát, de még akkor is lehet normális karriered, csak az elvárásaidat kell helyre rakni.

2019. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szeretsz számítógépezni mit jelent?

Profin tudod használni az Excelt vagy pedig 20. szintű a Sims karaktered? Nem mindegy!

2019. jún. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értek az Excelhez, profin még nem, de sokat dolgoztam vele az irodában...
2019. jún. 24. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!