Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állandóan azon gúnyolódnak,...

Állandóan azon gúnyolódnak, hogy nem hallani a hangom. Hogyan reagáljak erre ezredszerre is?

Figyelt kérdés

Közös irodánk van egy másik céggel. A két rész el van választva ajtóval. Ők 4-en vannak, én meg egyedül. Ha bent van a főnököm, akkor ketten dolgozunk itt. Vele nyilván szoktam beszélgetni, de ha egyedül vagyok, nem igazán megyek át a másik céghez, hogy beszéljek velük. 40-50 évesek, mással foglalkoznak, jönnek-mennek (ők nem ülnek bent egész nap mint én a munkakörükből adódóan.) Közös témánk sincs azon kívül, hogy megkérdezzük reggel a másikat hogy van.

Én csendben dolgozok, de állandóan beszólogatnak nekem, hogy olyan mintha itt sem lennék, miért nem szólalok meg. Az előbb is átjött onnan egy férfi, mert meglepődött, hogy hallotta a hangom, mivel telefonáltam. Egyébként meg elég gyakran kell telefonálnom, de akkor sem ordítok.

Mert mit kéne itt magamban csinálni? Mit reagáljak ezredszerre is ezekre a beszólásokra?


2019. jún. 26. 15:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Néha random modon ordíts egy jó nagyot.
2019. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nagyon vicces.

Mert más aki egyedül dolgozik az ordítozni szokott szerinted?

2019. jún. 26. 15:29
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
"Mert szerencsére csak az hallja a hangom, akinek szánom." és ezzel beszélgetés lezárva. Tudod ki jópofizna velük..
2019. jún. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Normal esetben nem persze de ez nem normal eset :)
2019. jún. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
58%

#2:

Növessz már magadnak egy kis humorérzéket. :D

2019. jún. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#3: Ez jó, köszi :) Az előbb már megkérdeztem, hogy mert hangoskodnom kéne egyedül? Erre be is zárta az ajtót és elment innen. Nem is egy cégnél dolgozunk, hagyjanak már. Ha a hétvégémről érdeklődnek akkor is az az első kérdés,hogy "na férjhez mentél már hétvégén?" húú de vicces ezt is hetente hallgatni.


#5: Te se nagyon nevetnél ezen ha naponta ezért szólogatnának be.

2019. jún. 26. 15:39
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek; amíg nem a munkádra panaszkodnak, nem igazán kell magadra venned.


Téged nem azért fizetnek, hogy beszélgess a többiekkel. Ha Te úgy éreznéd jól magad, hogy beszélgetsz, átjársz és csacsogsz és erre van lehetőséged, az ok. Ha Te nem érzed szükségét, bemész, dolgozol, csendben elvagy, akkor nem kell hangosnak lenned.


Nem fogsz azért rosszabb értékelést kapni, mert nem hallani a hangod, nem leszel ezért elbocsátva.


Nevetséges is lenne. Ráadásul nem a főnököd szól be Neked, hanem egy KOLLÉGA.


A helyedben ilyenkor csak mosolyognék és csinálnám tovább a munkát. Belülről meg nem hagynám, hogy ez bármit kiváltson.

2019. jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én azt feleltem: "A túl sok beszéd energiát emészt fel, és lassul a munkatempóm." Többet se csesztettek vele.
2019. jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem is cseszegettek az előző munkahelyemen a pletykás, sunyi kolléganők, akikre egyáltalán nem voltam kíváncsi, hogy milyen antiszociális vagyok, amire egyszer mosolyogva, higgadtan közöltem, hogy nem vagyok az, egyszerűen csak értékesnek tartom az időm és ezért megválogatom, kivel állok szóba. Utána már nem cseszegettek és nem is szóltak hozzám, gondolom csak a hátam mögött hordtak el mindeféle bunkónak, de az pont nem érdekel :D
2019. jún. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a beszólást én is sokszor megkapom. Nem mindenki olyan harsány, én alapból is halkabban beszélek.

Az 1-es válaszoló meg tényleg viccelt, te meg komolyan vetted. Iróniának szánta gondolom.

Maradj olyan, amilyen vagy. A többivel meg nem kell foglalkozni. Könnyű mondani, tudom, de rólam ha ezt szóvá teszik, az évek, meg a rutin miatt már simán lepereg.

2019. jún. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!