Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Manapság tényleg ennyire...

Manapság tényleg ennyire gyakori dolog, hogy felmondás beadása után a fennmaradó időben a főnök tahóskodik a dolgozóval, mert nem tetszik neki, hogy elmegy?

Figyelt kérdés
Elég gyakran olvasok itt erről kérdéseket. Az ilyen főnök érzelmileg és látókörileg elég beszűkült lehet. Most az efféléknek az a bajuk, hogy a dolgozó nem kötelezi le magát nekik egy életre? Velem hálistennek még nem volt ilyen, mindig megértőek voltak, de eléggé berágnék, ha s**rdarabként kezelnének, csak azért, mert eljövök.
2019. jún. 28. 09:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Így van.Igen sokan fenyegetőznek, hogy van a helyedre kettő másik, de ha a tettek mezejére lépsz akkor bevannak ijedve.
2019. jún. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem, inkább addig tahóskodott, és én emiatt mondtam fel. Felmondási időben inkább nyalizott, hogy minél több mindent átadjak a munkámból, meg megcsináljak a hátralévő időben.
2019. jún. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbjük eleve tahó, szemétláda, ezért kapnak nehezen horogra dolgozót, de mivel önkritikájuk nincs, nyilván még ők vannak megsértődve, ha az a pár nehezen összekapart rabszolga is lelép.
2019. szept. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem viszonylag jó kapcsolatom volt a főnökkel, elég nagy szerepem volt a cégnél. Váratlanul mondtam fel, utána mutatta ki az igazi énjét. Ennyi volt, most nem azt mondom, hogy bunkózott de azért oda oda tett nekem, látszott rajta a sértődöttség nagyon.
2019. szept. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!