Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit tudnak rólatok a...

Mennyit tudnak rólatok a kollégák?

Figyelt kérdés
Az első munkanapotoktól kezdve miket árultál el magadról, a családodról, magánéletedről (párkapcsolat). Nálatok is van olyan kolléga aki nemhogy megoszt mindent, hanem beviszi az otthoni gondjait, és van hogy azon sír egész nap?
2019. júl. 2. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

Az olyanok idióták, aztán majd idővel emiatt kikezdik a munkahelyén, és az lesz a vége hogy felmond inkább.

Pénzért van mindenki ott ahol, akinek a munka többet jelent ennél, az számoljon a következményekkel. Ebből kifolyólag én már azért sem rajongok ha valaki ismerősnek jelöl csak azért mert egy cégnél dolgozunk, utána meg visszamenőleg betekintést nyer a rokonságba.

2019. júl. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Az a baj, hogy nálunk a xarkavarók mindent tudnak, de nem feltétlen tőlem. Igen, vannak ilyenek, mert leragadásuk van az életben.
2019. júl. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy vannak kutyáim, könyvet írok és, hogy voltam már depressziós, kétszer is; meg, amikor roboráltam, hogy hogyan haladok vele.


Nagy dolgok ezek, de mégis csak a felszín.


Egyik kollégám nagyon nyomatja, hogy mi mindannyian feltétel nélkül vagyunk egymás barátai és így egy család; ő zárkózpttnak gondol.


Pl anorexiás voltam tavaly és egyiküknek se mondtam így utólag, hogy miért voltam sovány. Vagyis nem az igazságot. Inkább azt meséltem, hogy haladok a roborálással.


Nagyon sok minden van, amit nem tudnak rólam, de mégis, a fent felsoroltakkal és a barátságos modoromal olyan, mintha ennyi lennék én; nem tűnök így titkolózónak.

2019. júl. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja és nem az első nap. A kezdetekben még semmit nem mondtam és volt egy kolléganőm, aki megjegyzést tett a kutyáimra; majd visszakérdeztem, honnan tud róluk.


Valamit kamuzott arról, hogy a Facebook hozta elő neki oldalsávba, de csupán természetes kíváncsiságból meglesett szerintem. :)


Anyám egyik kolléganője anno azzal kezdte, hogy beült anyámékhoz és elmesélte a szakítását; úgy, hogy kvázi azt se tudták ki ő :D

2019. júl. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokmindent tudunk egymasrol, hisz nem csak munkatársak vagyunk hanem többé-kevésbé haverok is.
2019. júl. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rólam annyit, hogy férjnél vagyok, és van egy 8 éves lányom. De pl. azt, hogy özvegy férfihez mentem, és van egy nagyobb gyereke, aki velünk lakik, nem mondtam el. Előző munkahelyemen ugyanis elmondtam a kolleganőknek, és jöttek a kéretlen tanácsok, és az oltogatások, pont nem erre volt szükségem.
2019. júl. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmit, csak nagyon általános dolgokat.

A koromat, van egy macskám, hova jártam egyetemre...kb ennyit.

Már az első nap, amikor csak a nevemet tudták, akkor elkezdtek kombinálni kik lehetnek a szüleim/kik a rokonaim. Utálom az ilyeneket.

Amikor jöttek kérdezősködni, kitérő válaszokat adtam.

2019. júl. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy idegesítő kolléganőm, 3 héttel a munkakezdés után már tudtam róla mindent. Meddő, 8 élettársa volt, elvált, hetente összeveszik a szüleivel és a pasijával, rendszeresen bejelenti hogy mikor menstruál.

És az a durva hogy rólam is tudni akar mindent, és ha nem mondok neki konkrét információkat, elkezd kitalálni dolgokat. Kérdezgette hogy van e csajom, hány nőm volt eddig.

Próbáltam hárítani, kitérni a kérdés elől. Elmondtam neki hogy nem szeretnék magánéleti dolgokról beszélni munkahelyen, erre meg kitalálta hogy én ilyen otthon ülő típus vagyok család/barátnő nélkül. Ráguglizott az esti sulira ahová járok, tudni akarta hogy melyik napokon megyek, hétvégén is ott vagyok, stb.

Mindent tudni akar. Elég para.

25/F

2019. júl. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az előző munkahelyemen csak nőkkel dolgoztam, már az első nap leesett, hogy pletykás, kibeszélős társaság. Na ők még 3 év után sem tudtak rólam semmit azon kívül, hogy nagyjából melyik városrészben lakom és azt, hogy szeretek utazni, mert minden szabadságomat máshol töltöm.

A mostani munkahelyemen normális emberek vesznek körül, néhányukkal mostanra már haveri a viszony, így szoktunk magánéleti dolgokról is beszélgetni, de nincs itt olyan ember, aki minden apró szarságot elmesélne magáról már az elején vagy benn agonizálna valamilyen magánéleti probléma miatt. Még szerencse, mert az előző munkahelyemen pont eleget hallgattam a percre pontos beszámolókat mindenki szexuális életéről, bioritmusáról és társairól, amire baromira nem voltam kíváncsi..

2019. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!