Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen csak erdekkapcsola...

Munkahelyen csak erdekkapcsolatok vannak?

Figyelt kérdés
Naivan kerültem be az első munkahelyemre, és én barátkozó típus vagyok, viszont azt vettem észre, hogy ha jóba is leszek valakivel az csak ilyen felszínes erdekkapcsolat a másik részéről. Egyedül egy fiú van aki tényleg őszintén kedvel engem, valószínűleg tetszem neki és azért. Mondta hogy látja rajtam hogy én nem érdekből vagyok jóban vele és örül neki. Az a baj, hogy ő az egyetlen akivel jókat tudok beszélgetni, viszont ő meg szerintem többet akar mint barátság, nekem ő nem jön be.
2019. júl. 3. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb kapcsolat valóban felszínes, amivel szerintem semmi baj, mert alapvetően dolgozni jár be az ember, de azért akadnak barátságok is szerintem, ahhoz viszont elég sok idő kell. Egy példa erre hogy a mai napig, több, mint 9 éve barátok vagyunk az első munkahelyemen megismert volt kolléganőmmel, de kellett úgy 2 év , hogy ez felszínes kapcsolatból tényleges barátsággá fejlődjön. Hová sietsz?
2019. júl. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor az a fiú is érdekből barátkozik veled.

Amúgy minden munkahelyen érdekkapcsolatok vannak, ez ilyen, kollégák vagytok nem rokonok.

2019. júl. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom,de ez a srác az egyetlen, akivel megoazthatom a gondjaimat, de nem akarom lelki szemetesladanak használni, mert ha úgy vesszük,ez is egy erdekkapcsolat, ő azért barátkozik mrt többet akar, én meg elmondhatom neki a dolgaim,de ez ugyanúgy zsákutca sajnos.
2019. júl. 3. 11:46
 4/4 anonim ***** válasza:

"viszont ő meg szerintem többet akar mint barátság, nekem ő nem jön be."

Akkor ezt érdemes megbeszélnetek, minthogy TFH-zni. Amúgy meg igen, azt tapasztalom, hogy többnyire érdekkapcsolatok vannak csak.

2019. júl. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!