Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek lehetek őszinte a...

Szerintetek lehetek őszinte a főnökömmel?

Figyelt kérdés
A munkahelyen hárman dolgozunk egy területen, régen jóban voltam az egyik kollégámmal, nagyon jó barátok voltunk, de aztán összejött a területre szép lassan beszivárgott harmadik személlyel, és azóta megszünt köztünk minden kommunikáció, a barátságnak sajnos annyi, igen ez egy férfi nő barátság volt, de jól működött, és a munkát is segítette. Igyekszem ezt elfogadni, de nyilván van bennem érzelmi sértettség is, viszont a munka területén is alaposan összeállt ez a háromszög dolog, ők otthon megbeszélnek mindent, én meg semmiről soha nem tudok, a hátam mögött alakulnak a munkaügyek amik rám is tartoznának, és emiatt is borzalmasan érzem magam. Szeretném ezt holnap megbeszélni a főnökömmel, de nem tudom mennyire lehet ezt személyes rosszindulatnak venni, hogy lehet jól megfogalmazni, illetve azt meg pláne nem akarom, hogy úgy nézzen ki mintha mi civakodnánk egy pasin, főleg hogy nekem jó ideje működő boldog párkapcsolatom van. Félek a félreértésektől, és a konfliktusoktól, főleg így mert barátként fontos volt nekem a srác, leépített és ez is szarul esik, nem szeretnék továbblépni az ellenségeskedés szintjére.
2019. júl. 4. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ettől félni.


Leülsz a főnökkel és elmondod, a csapatodban notóriusan elmarad a kommunikávió a másik két ember és közted; ezáltal vagy nem értesülsz a dolgokról vagy csak utolsó pillanatban és éred, segítsen ezt rendbe hozni, mert ezt nem gondolod csapatmunkának.


Az elejét nem is kell közölnöd, az nem lényeges, csak azt, amit fent leírtam.


Általában ilyenkor voisszakérez, hiogy Te ezt megbeszélted e velük és, ha azt mondod, igen, akkor összehív titeket és elmondja, kommunikáljatok, ha nem, akkor megkér, hogy beszélj velük és, ha folytatják, újra keresd fel.

2019. júl. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ebből nem tudsz jól kijönni, akármennyire is tagadod, kívülállónak ez egyértelműen a női hiúság és sértettség. Elmondhatod a főnöködnek a szakmai aggályaidat, de nagyon nehéz lesz nem belekeverni a személyes kapcsolatokat. Mert igazából a leírás alapján a legkisebb gondod a szakmaiság. Minden mással van nagyobb bajod.
2019. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!