Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit gondoltok errol a...

Ti mit gondoltok errol a helyzetrol?

Figyelt kérdés

Most jart le a 3 honapos probaidom a cegnel, ahol dolgozok, de nem volt eleg a 3 honap, hogy eldontsek, hogy akarnak-e velem tovabb dolgozni, ezert azt talalta ki a munkaltatom, hogy irjunk ala egy egyhonapos felmondasit es hogyha a honap vegere minden oke, akkor megy a papir az iratmegsemmisitobe.


Nagyon nem akarok belemenni a reszletekbe, de engem nagyon demotivalt ez az egesz helyzet, mivel aprosagokrol van szo, amiket szoban is boven eleg lett volna megbeszelni. (ami meg is tortent) Szoval ezt az egesz felmondasit feleslegesnek tartom, hacsak nem valami mas bajuk van velem, mint azok az aprosagok, amiket elbeszelgetesen felsoroltak.


Eddig szerettem itt dolgozni, de így nagyon elment a kedvem az egesztol.


Ti mit gondoltok?


2019. júl. 9. 07:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj ilyet, mert ezzel azt írod alá, hogy bármikor kibachatnak onnan. Nagyon komolytalan ember képét festi le az a főnök aki 3 hónap alatt nem tudja eldönteni felvegyen-e. Így én azt gondolom, komolytalan helyett inkább nézzük nagyon okosnak a főnöködet, és akkor tisztábban észrevehető hogy ki akar játszani téged
2019. júl. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha nem szivesen latnak ott, akkor nem latom ertelmet nem alairni, mert így en sem szivesen dolgoznek ott hosszutavon
2019. júl. 9. 07:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltak elégedettek veled csak hirtelen nincs jobb. Olyankor láttam ilyen és ehhez hasonló megoldásokat egy cég részéről.
2019. júl. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt gondolom, hogy meg akarnak szabadulni tőled, csak most hirtelen nem találtak még jobbat.

Én kiröhögnék egy ilyen ötletet, játszanak a fa....kockáikkal :D

Agyam eldobom, milyen ötletek vannak :D

2019. júl. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írd alá és közben keress mást. Ők is ezt fogják tenni. De legalább addig is kapod a fizetést, viszont ne törd magad, ne tervezz itt hosszú távra.
2019. júl. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írd alá, és közben keress mást. Itt meg szrj bele mindenbe, ennél kijjebb nem tud rúgni.
2019. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!