Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkám háromnegyed...

Ha a munkám háromnegyed részében Playstation-öztem akkor jó munkahelyem van?

Figyelt kérdés
2019. júl. 9. 20:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

10. vagyok.

Arra azert kivancsi lennék ilyen melo mellett hàny nyelvböl tettem volna le minimum az alapfokot.

Kezdtem brahibol en is amolyan idiota nyelvvel asszem a finnugorral mert elvileg tölük szàrmazunk de az feladta a leckét. Ugy néz ki finnugorul nem vagyok képes megtanulni audidakta modon tuti nem.

2019. júl. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
*ill a finn, svéd, norvég, ir nyelvek lehet meghaladjàk a képességeim, tanàr nelkül nem tudom mennyi idöbe telne alapfokon tudni
2019. júl. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
És akkor az ilyen semmirekellők nézik le a takarítót, meg melóst, pedig ők legalább érdemi munkát is végeznek, nem a semmiért vannak fizetve. Az ilyen dologtalan heréket ki kéne rúgni mind. Felesleges teher, pénzkidobás a társadalomnak.
2019. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem az alkalmazott feladata a munkafolyamatokat megszervezni es a hatekonysagra ügyelni.

Es senki nem nez le senkit. Inkabb aki agyondolgozza magàt azoknak a szokasa lenezni masokat akik pl egy telefonnal megkeresik az éves bérét egy munkasnak.


Ismerek 27 èves sracot aki annyit csinal hogy nagygepet vesz szegeny orszagban es eladja gazdagabb orszagban es csak telefonal meg szervez. 27 évesen ket sajat lakasa van 2 orszagban (német es spanyol)es 2 uj Audija. Pàrja csak takarit de ö is ügyvédnél jo magas jattért

2019. júl. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Off. Privire: azert irtam csak külön kommentben mert mindig elküldés utàn jut eszembe még valami. Nem azert mert figyelemhiànyos lennèk.

Szerintem ez teljesen egyértelmü amugy.

2019. júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
13-mas. Neked mi a bajod?
2019. júl. 21. 16:11
 17/18 A kérdező kommentje:
Ha már takarítóról van szó. Nem, nem nézem le őket de hozzád hasonlóan minden indok nélkül bunkóskodnak a cégnél amit nem hagyok szó nélkül. Innen jöhet valakinek hogy lenézem őket pedig nem. Bunkóskodást még magától az elnöktől sem tűrnék. Vagy vitába kerülnék vele vagy ha látom, hogy esélytelen, akkor kalap-kabát továbbállok.
2019. júl. 21. 16:15
 18/18 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy míg például a takarítók (szakácsok, kőművesek, egyéb dolgozók) munkáját folyamatosan az egész bagázs árgus szemekkel lesi, kritizálja és belepofázik, addig az ilyen aktatologató, meg kávéfőző bajnokok munkáját nem nézi a kutya se. Ök henyélhetnek munka helyett, nem kapnak lebaszást, ha valami nincs kész, vagy nem tökéleteses van kész, mert ezek a "megbecsült" dolgozók, meg mellesleg valójában nincs is sok dolguk, míg pl a takarító 3 másik munkáját végzi sokszor, fél fizetésért és egy ottmaradt légypiszokért is ugatnak rá, meg kirugnák. Hát ez a baj! Szóval, hiába mondod, hogy lógjon ő is munka közben, nem tudja megtenni, mert az ő munkáján szemmel látható, ha nem csinálta meg, vagy összecsapta. A tiéden meg nem.

De azért már látszik náluk is, hogy lanyhul a hozzáállás, vagy el sem vállalnak ilyen munkákat, mert nincs értelme. Talán 50 év múlva észbe kapnak a munkáltatók...

2019. júl. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!