Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha munkaugyi kozpont kiadja...

Ha munkaugyi kozpont kiadja az adataim munkahelyeknek es azok felhivnak akkor az kotelezo vallallni?

Figyelt kérdés
Szoval ha csak felhiv egy munkahely es nem jon rola hivatalos level. Ma jelentkeznem kellett es felvettek az adataimat de en mondtam a komanak tanfolyam nekem folyamatban van es azt is odairta azt is milyen tanfolyam.

2019. júl. 16. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

mondtad a komának? 😂

Jaj obelix te mókamester!

2019. júl. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Igen, mert különben sosem leszel vagyonőr. Bizony... Majd amikor az lennél, azt mondják, hogy nem lehetsz...
2019. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igen csak obelix lehet ilyen cipőben .

gyakorisok..

2019. júl. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyent nem csinálnak, állásajánlatot mindíg tőlük kapsz hivatalos levélben és kötelező megjelenned az állásinterjún, különben törölnek az adatbázisból.
2019. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3: Nem használ ékezetet, stílus ugyanaz, a kulcsszavak mindig ugyanazok. Plusz ha követed a kérdéseit, rájössz mikor ír ő.

Tegnap már napszámba akart menni.

2019. júl. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5: De mi van a nevével? Hol láthatóra állítja be, hol láthatatlanra?
2019. júl. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Igen mert azt hiszi ìgy nem lehet felismerni. Én az előbb kaptam tőle egy trágár privátot. Windows 10 néven ír jelenleg. Beteg1
2019. júl. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!