Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik olyan munkahely, ahol...

Létezik olyan munkahely, ahol minimális stressz éri az embert?

Figyelt kérdés
Dolgoztam diákmunkásként ruhaüzletben eladóként (Budapesten,egy plázában),ahol az üzletvezető (40-es nő) úgy beszélt a kis 18-20 éves lányokkal, mint a kutyákkal. Utána már el tudtam helyezkedni a szakmámban,de sajnálattal tapasztalom, hogy irodákban sem jobb a helyzet, főleg,ha közvetlenül nőkkel kell együtt dolgozni. Minden napos fúrás, egymás háta mögötti kibeszélések,s ez tőlem nagyon távoli. Lehetséges, hogy van olyan munka, ahol ilyen értelemben nem ér stressz? Tehát alapvetően terhelhető vagyok, ami a munkát illeti, szívesen tanulok akár új dolgokat is egy munka kedvéért, nekem egyedül azzal van bajom,hogy a kollégák kicsinálják egymást mindenhol, nem értem, hogy nem elég a munkára koncentrálni, akkor még napi szinten azért pazaroljak energiát, hogy a sok rosszindulatot elviseljem, feldolgozzam? Sikerült már valakinek ilyenből kilépni? Milyen munkakörben van, hány személyes irodában/munkahelyen? Hogy vethetnék ennek véget. Próbálják vállalkozó lenni,tanuljak ki valami szakmát, fodrászt, kozmetikust? Érzékem lenne a szépségiparban dolgozni,de ott se szünnap, nincs, kockázatos. Mit tegyek?
2019. júl. 17. 13:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Személy- és vagyonőr.
2019. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A férfiak között sem jó, mert azok piszkálódnak, húzzák a másikat, beszólnak. Közöttük kifoghatsz igazi bunkót is. Általában nem szeretnek dolgozni. Ha lányként bekerülsz, akkor meg gerincre akarnak vágni. Nézd meg pl. a Riddick filmet, mindig gerincre akarta Dahl-t vágni, de közben kiderült, hogy csak húzta őket.
2019. júl. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!