Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rajtakapott a főnök, hogy egy...

Rajtakapott a főnök, hogy egy kollégámmal a raktárban szexeltünk, mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Délután volt, azt hittük már mindenki hazament, nem zártuk be az ajtót. Pont benyitott a főnök, igazából még nem szexeltünk, csak csókolóztunk és rajtam már nem volt bugyi, szóval elég egyértelmű volt. Azt mondta menjünk vissza a helyünkre és kiment, majd késöbb bejött szólni, hogy holnap kilencre vár az irodájában. Mire számíthatok? Ki rúghat ilyen miatt? Vagy csak fegyelmit adhat? Járt már valaki így?

L/23


2019. júl. 17. 17:07
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Kettőn áll a vásár !
2019. júl. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
65%

Érdekes, engem 23 évesen miért nem dug meg senki a munkahelyen?

Mert nem vagyok ribizli és nem hagyom :D


Ha csak a férfin múlna hogy lesz-e szex vagy nem, minden munkahelyen csak férfiak dolgoznának mert a nők gyesen lennének otthon.

2019. júl. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Nem értem továbbra sem, miért nem volt lehetőséged azt mondani, hogy nem akarsz vele szeretkezni aztán lelépni? Vagy leütött és pucéran arra ébredtél, hogy meg vagy kötözve és be van ragasztva a szád és, amíg magatehetetlenül fetrengtél, magáévá tett?


Akárhogy is teszi a szépet és győzköd, mondtharod neki, hogy nem.


Onnantól kezdve, hpgy Te belementél, a te sarad is.


A szeretkezéshez két ember kell; mivel ráneszélt és nem megerőszakolt, így ugyanannyira vagy saras te is, mint ő.


Ha két ember kirabolna egy bankot, majd az egyik azt mondaná a bíróságon, hogy ő ártatlan, mert tényleg ő is bement és fegyvert fogott a túszaira, stb., de csakis a másik ember hibája az egész, mert ő beszélte rá erre; mennyire néznének rá furán?

2019. júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg kellemesen töltitek édes kettesben a hétvégét! :)


(Elméletileg munkaszüneti nap a szombat a legtöbb munkahelyen...)

2019. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Nem töltjük kettesben, ő a feleségével van, én meg dolgozom. :D
2019. júl. 20. 14:32
 36/42 anonim ***** válasza:
Mekkora egy undorító k.r.a vagy.
2019. júl. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Ettől aztán nem vagy több..... Még ha te úgy is érzed 😂
2019. júl. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Én k_rva?? Pont ti mondtátok, hogy a szexhez két ember kell, nem kényszerítettem, hogy csalja meg a feleségét... különben már máskor is megcsalta, és tud róla a felesége.
2019. júl. 20. 15:37
 39/42 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés lassan egy Moliére regény lesz xD
2019. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Hàt sírok, remélem tényleg kamu az egész. XDD
2019. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!