Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért baj, ha nekem az a...

Miért baj, ha nekem az a szórakozásom, hogy eljárok munkába?

Figyelt kérdés
2019. júl. 19. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ki mondta hogy baj?

Nevezd meg!

2019. júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Orulj neki hogy a hobbid a munkad
2019. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Mert abnormális.

Ma,mikor mindenki utálja a munkáját,munkahelyét,érthetetlennek tartják,hogy valaki szereti a munkáját,és szereti csinálni.ennyi.szerintem.

Ne aggódj,nem vagy egyedi eset.engem is miröhögnek sokszor

2019. júl. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Uhhhh. Milyen munka ez??
2019. júl. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez csak abban az esetben baj, ha rabszolga kereskedő, bérgyilkos, verőember vagy valami hasonló vagy.
2019. júl. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kinek baj? Nekem aztán nem, úgy élsz, ahogy jólesik. Én is szeretem a munkám, élvezem, örömmel járok be dolgozni, de ezen kívül is vannak hobbijaim, más dolgok is érdekelnek, sok élményt szerzek munkán kívül. Ha csak a munkámnak élnék, az baromira egysíkú lenne számomra, volt 2 ilyen évem, soha többet, kell a szellemi felfrissülés és a szórakozás más téren is.
2019. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
És dolgozol is? Vagy csak eljárkálsz odáig?
2019. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mármint nagyon rossz a magánéleted és az elől menekülsz?


Vagy munkamániás vagy?



Vagy szimplán szereted a munkád, de nem viszed túlzásba?



1000-ből 1 szereti a munkáját (az én ismerősi körömben talán összesen 1 ember), de egyébként ezen az oldalon az a benyomásom, hogy rajtam kívül mindenki. :D

2019. júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert ha más szórakozásod nincs, akkor így nagyon szegényes az életed. Mást is kell csinálni, különben az ember beszűkül.
2019. júl. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gondolj bele; van pl az irodában 9 ember, aki gyűlöli, hogy a főnök csak a munkára fókuszál, csak a hibákat emeli ki, mindig izélgeti őket, a munka lefárasztja őket, utálják csinálni és egy ember, aki szereti azt a fajta munkát, imádja a benne rejlő kihívásokat, fejlődik vele, ami ad egy pozitív érzetet, ezt a főnök is elismeri és igazából a főnök negatív megjegyzéseinek is örül, mert abból tanul. Alap, hogy a maradék 9 ember csodabogárnak tartja, pedig nem baj, ha valakinek a munkája a hobbija.
2019. júl. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!