Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Takarítónők! Hogyan végeznétek...

Takarítónők! Hogyan végeznétek intézménytakarítást nulla takarítószerrel? Fél flakon domestos van egy egész épületre!

Figyelt kérdés

Aki takarítónőként melózik világosítson már fel mit tenne a helyünkben! Iskolába vagyunk kirendelve nyárra nagytakaírtásra. A fenntartónak nincs kerete így semmi takarítószer nincs és nem is lesz. Egy fél üveg domestos meg tán egy flakon hipó akad valahol és ennyi.

Partvis van olyna hogy szétesik a kezemben, van pár szakadt rongy ablakpucolásra meg vödör és hideg víz.

Csak hideg!! meleg az nincs mert ahhoz a kazán kéne az meg nyárra lezárva.


És így kéne a sulit kitakarítani. Jeleztük a felettesnek a válasza az volt nincs pénz ennyiből oldjuk meg. ahogy akarjuk. Mossunk fel sima vízzel. Annak értelme mi azt nem tudom.

MIt tennétek? Hagyjam ott az egész kócerájt?


2019. júl. 22. 18:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
És ha otthonról vinnének a takarítónők pár takarító eszközt és takarítószereket? Tudom hogy nem a ti dolgotok lenne, de ha érdemes lenne elvégezni a munkát mert megfizetik, és az iskola vezetősége tényleg ennyire ... magasról a dolgokra, akkor ennyi áldozatot szerintem megér.
2019. júl. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

"érdemes lenne elvégezni a munkát mert megfizetik, "


??? Te most direkt szívatsz????? Megfizetik????? 4 órásba vagyunk és a 4 órás minimálbért kapjuk kevesebb mint

50.000-et nettóban! Ebből még én vegyek domestost???

2019. júl. 22. 18:49
 3/20 anonim ***** válasza:
18%
kamu. klikk a főnök, de van mosópor, öblítő, wc papír +illatosító, kéztörlő, ablakpucoló, és még a fene tudja mi minden.
2019. júl. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok. Odaírtam hogy HA érdemes lenne elvégezni mert megfizetik. Azért írtam így, mert nem tudtam mennyit fizetnének neked ezért. Ha ilyen keveset kapnál érte ne menj. A kérdésedben is érzékelhető, hogy ilyen körülmények mellett nem szívesen mennél. Akkor pofon egyszerű.. ne vállald el! Ha csak nem annyira létfontosságú az az összeg. Mert az is jobb mint a semmi. Én csak próbálok tanácsot adni. De attól hogy kiírszegy kérdést GYK-re, attól még nem lesznek használatra képes takarító- és tisztító eszközök az intézményben. Itt ebben egy tanácson kívül, senki nem tud segíteni.
2019. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

" kamu. klikk a főnök, "


Nem állami, nem klikes (amúgy se KLIKK.....legalább leírni tudd már ha vele dobálózol!!) hanem felekezeti egyházi fenntartás.

2019. júl. 22. 18:56
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Heti egyszer van az iskolákban ügyelet, jelezzétek a titkárságon. Az intézménynek van erre kerete (a fenntartó azon felül nem fog biztosítani semmit).
2019. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A takarítók ló*** fizetésért dolgoznak, és még az a tanács hogy hát akkor vegye meg ő a tisztítószereket...

A buszsofőr is benzines kannával járjon a munkába, ne vicceljünk már :D A munkáltató kötelessége megteremteni a munkavégzéshez szükséges körülményeket és felszerelést, ha ezt nem teszi meg akkor ne várjon minőségi munkát, nem vagyok takarító, de ha az lennék akkor összehánynám abból ami a rendelkezésemre áll, ha meg nem tetszik nekik a végeredmény, akkor meg emlékeztetem őket, hogy tisztítószer nélküli hideg vízzel szardolog felmosni.

2019. júl. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

" Akkor pofon egyszerű.. ne vállald el!“


Mi kiközvetített emberek vagyunk nem tehetünk olyat hogy ezt a melót elvállaljuk azt meg nem. Annyit mondhatunk hogy nem, de akkor semmiféle melót nem kapunk se ezt se mást.


"Heti egyszer van az iskolákban ügyelet, jelezzétek a titkárságon.“


Már leírtam, magamat idézhetem:

"Jeleztük a felettesnek a válasza az volt nincs pénz ennyiből oldjuk meg. ahogy akarjuk. „


nem a titkársággal szarakodunk egyből igazgatóhoz, az lepasszolt minket hogy menjünk a fenntartóhoz, mentünk oda ott kaptuk ezt választ.

Az iskolának állítólag saját kerete nulla egy doboz krétát se vehet magától.

2019. júl. 22. 19:01
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát akkor vagy szar... vagy még szarabb
2019. júl. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

" ha meg nem tetszik nekik a végeredmény, akkor meg emlékeztetem őket, hogy tisztítószer nélküli hideg vízzel szardolog felmosni.“


EZ LESZ!!! Ha ez kell majd felöntöm hideg vízzel a folyosót kicsit szétcsapom a vizet egy ronggyal aztán jóvan az úgy .

Ha ez kell ezt kapják.


Csak aztán meg jár majd a pofájuk hogy mi az hogy csíkos az ablak pucolás után mi az hogy foltos a padló stb, Volt már ilyen!! A dolgozónak sose lehet igaza.

2019. júl. 22. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!