Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Titeket zavarna, ha a tanároto...

Titeket zavarna, ha a tanárotok vagy gyereketek tanára transzvesztita lenne?

Figyelt kérdés

2019. júl. 29. 21:57
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
15%
igen
2019. júl. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
18%
Nálunk az egyik gimnáziumban az egyik tanár b*zi. És mégis engedik erre a pályára. Én páros lábbal rugnám ki és küldeném valami gyárba vagy felőlem boltba is mehet, de velem ne találkozzon!
2019. júl. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
59%

A transzvesztitizmusnak fokozatai vannak. Vannak olyanok akik csak női fehérneműt hordanak állandóan, és csak otthon öltöznek nőibe. Nos, ha egy férfi titokban bugyit hord és az nem látszik, kit zavar? (ha meg harisnyanadrágot hord, akkor azt lehet hogy azért teszi, mert fázik, és az is kit zavar? Egyre több fiú is hordja a harisnyanadrágot.)


A gyerekek amúgy is szeretik a tanáraikat kigunyolni. Ha még rá is tesz egy lapáttal, akkor ne csodálkozzon.

2019. júl. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek nem kell szempontnak lennie. Nekem volt több meleg és egy leszbikus tanárom is, imádtam őket, mert nagyon jó tanárok voltak. Pont nem érdekelt a magánéletük, hogy ők most mégis milyen nemi identitásúak és mit csinálnak kivel, mert szerintem ez nem fontos. Egy tanár esetében szerintem a szakmai tudása és tapasztalata mellett a diákokhoz és a tanításhoz való hozzáállása számít. Legyen jó pedagógus és ennyi.
2019. júl. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna. Ha kolis tanárom lenne, akkor meglepődnék, hogy hogy lett ilyen elfogadó az a sok szerencsecsomag. Ha iskolai akkor is ez lenne a reakcióm, bár őt még nem tapasztaltam, hogy milyen homofób egyedek vannak a tanári karban.

Amúgy ha jobban belegondolok.... Ha normális a tanár, akkor még kifejezetten örülnék. Legalább elfogadóbb lenne mindenki, aki még valamilyen szinten más, az meg nem érezné magát egyedül.

Igazából nem tudok olyan hátrányt mondani, ami cisz, hetero és még konzervatív tanárok esetén nem állhat fenni.


16l

2019. júl. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Mint ahogy a 23-as irta, ha csak titokban csinálja, honnan tudnám, és miért zavarna?

Ha találkozunk az utcán, ti tudjátok hogy rajtam női bugyi van az öltönyöm alatt?

2019. júl. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
A legnormálisabb választ eddig a 25-ös írta, teljesen egyetértek vele.
2019. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
0%
Alányúlnék a szoknyája alá és megmogyoróznám, mint Krokodil Dundee.
2019. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki írta azt, hogy hó tisztaságú lelkek, de nagyon nevetek😀 Láttad volna annak idején az én havamat, meg az osztálytársaimét😀😀😀
2019. júl. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%
Hótiszta? :D Hátööö... Én sokáig abban a hitben éltem, hogy jó kislány voltam gyerekként, aztán egyszer belenéztem egy rég elfeledett családi videóba, és leesett az állam. Pirultam rendesen :D
2019. júl. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!