Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Titeket zavarna, ha a tanároto...

Titeket zavarna, ha a tanárotok vagy gyereketek tanára transzvesztita lenne?

Figyelt kérdés

2019. júl. 29. 21:57
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
nem zavarna
2019. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
76%

Itt a kérdés az volt, hogy a tanár transzvesztita, nem pedig transzszexuális, az két külön dolog. Attól, hogy valaki transzvesztita és tanár, nem retardált... Max szeret női ruhát viselni néha. Ennyi erővel minden nő, aki nadrágot hord és rövid hajú, retardált... A ruha az csak egy textildarab. Én is hordok női ruhadarabokat, és? Retardált vagyok? Nem. Ugyanolyan ember vagyok. És ha a tanár a transzvesztizmusát nem az iskolában éli ki vagy nem a gyerekek előtt, az az ő magánügye... Engem jobban zavarna az, ha a tanár inna vagy dohányozna...


Amúgy érdekességképp itt van Colin/Ciara Új-Zélandról. Ő felvállalta az öltözködését a diákjai előtt:

[link]

2019. júl. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok előítéletes és felőlem mindenki azt csinál amit akar, de tegyük fel kisgyerekeket tanít egy férfi és női ruhákba jár dolgozni. A gyerekek azt fogják látni hogy ez teljesen természetes, esetleg még példát is vesznek róla. Kicsit gondolkodjunk már. Nem ez a természetes, ha az lenne már kihalt volna az emberiség. Továbbra is hangsúlyozom mindenkinek szíve joga hogy éli az életét és nem is érdekel, de az hogy próbálják belenevelni mindenkibe hogy ez mennyire jó dolog és ennek így kell lennie, na az felháborít mindig. Ha az én gyerekemet egy ilyen ember tanítaná az igenis zavarna. Majd ha elég érett lesz hozzá a gyerek akkor eldönti hogy fiú vagy lány akar lenni de azért egy 7-8 éves ne ezt lássa már mert nem ez a természetes. Az iskola nem az a hely ahol ezt tolerálni kéne.
2019. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
39%
Figyelem emberek, ha egy férfi női ruhát vesz fel kihal az emberiség! Hogy attól, hogy nők férfi ruhát vesznek fel miért nem, azt nem tudom, de a pillanatban amikor szoknya van egy férfin (ami sok kultúrában elfogadott) felrobban a bolygó.
2019. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
0%
Jó akkor másképp fogalmazok. Ha mindenki b*zi lesz kihal az emberiség. És nekem senki ne mondja hogy ha egy férfi női ruhát vesz fel vagy nő férfi ruhát akkor kicsit se b*zi. Igen ez teljesen normális hogy a férfi tanárom női szoknyában rohangál a suliban, a nők meg öltönyben...
2019. júl. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, én lány vagyok hordtam már öltönyt, nadrágot, mégse vagyok meleg. :D

A szoknya soha nem csak női viselet volt, kiltet a mai napig viselnek a férfiak. Hagyomány, nem melegek.

Plusz ha mindenki meleg lenne se halna ki az emberiség, mert mesterséges megtermékenyítés létezik és a melegek is nemzőképesek.

2019. júl. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
76%
Vannak országok, ahol a férfiszoknya elfogadott viselet. Mindenki ismeri a skótokat, de pl. a csendes-óceáni szigetvilágban is van olyan. A ruha csak ruha, csak sajnos a konzervatív világ nemi szerepeket aggatott rájuk. Megjegyzem, szoknyát és magassarkút is hordtak a férfiak pár száz éve... A divat mindig változik... Csak a vallások és egyes népek ragadnak mindig a sötét középkorban... Egy életünk van, öltözködjünk úgy, ahogy szeretnénk. Ha ettől más meleg lesz, a hiba nem bennünk volt, hanem benne...
2019. júl. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
76%
Viccesek ezek a konzervatívok. Éhezés, háborúk, globális felmelegedés nem nagy ügy. Az emberiség végét a női ruhába öltözött férfiak fogják elhozni. Ne bagatellizáljuk el, kérem, mert EZ az igazi probléma!
2019. júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
81%
Vagy konkrétabb példával: osztályt terrorizáló tanárok, bullying, kiközösítés, dilettáns tanítás, propaganda-tanterv, konstans szorongás, teljesítménykényszer az iskolában nem nagy ügy. A gyerekek érzékeny lelkét a női ruhába öltözött férfi tanárok fogják megrontani.
2019. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 Kimbella a kimberlyből válasza:
100%

Nem tudom, még aktuális-e, de ismerek egy matek-fizika tanárt, aki másodállásban traviskodik egy bárban.

Azt mondta, nem fél, hogy lebukik, de én helyette is rettegek...

Ami a tanítást illeti, egyébként jó tanár, a diákok és a kollégái is dícsérik

2020. szept. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!