Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemistaként úgy érzem nem...

Egyetemistaként úgy érzem nem illek a korosztályomba? Hogy találjak hasonló embereket mint én?

Figyelt kérdés
Nagyjából mindenki a 20-as évei elején van itt és azt látom, hogy a többségnek az egyetem inkább a buli és ivásról szól, azonban engem egyik se vonz. Engem a hagyományosabb szórakozási lehetőségek vonzanak inkább, mint például kirándulás valamerre, mozi, körülnézni a városban, néha koncertek és ilyenek, nem pedig éjszaka körbejárni a város szórakozóhelyeit és inni.
2019. szept. 4. 14:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen voltam, gimi alatt nem vonzott a buli. Osztálytársak elhívtak, barátnőm elrángatott, de nem élveztem


Nem akartam inni (de azért néha előfordult, bár az se segített, plusz másnap xarul is voltam).


Untam magam. Egyszer barátnőm is lelépett pasizni és, mivel külföldön voltunk, azt kellett néznem, hogy a pasival táncol és beszélget.


De anélkül is. Fáradt voltam, nyűgös, nem tudtam és nem szerettem táncolni.


Hajnali kettőkor legkésőbb leléptem, utáltam, hogy alig hagynak elmenni.


Azt is utáltam, hogy barátnőm hajnalig bulizott, délig aludt és én meg nyolckor fent voltam és ezek összeveszéseket szültek.


Gyűlöltem ezeket a spontán ökörködéseket, hogy végre pihenhettem volna és rám csörögtek, hogy menjek; ha nem mentem, xemétnek hívtak.


Mimdenesetre szerettem este otthon pihenni, kerültem ezeket a programokat.


Pár hónapja volt csapatépítő a munkahelyen. Utána mentek este bulizni. Hívtak engem. Leépítettem őket.

2019. szept. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nekem is pl az a szórakozás, ha elmegyek kirándulni, napközben mászkálok, stb
2019. szept. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem ezt a szituációt, abszolút nem kell beállnod a sorba hogyha te így érzed jól magad. Ettől te nem leszel kevesebb. Szerintem ránézésre is meg lehet ítélni sokszor, hogy kinek nem a bulizás a legfontosabb stb., ha van olyan aki nem ezekkel a bulizósakkal van akkor oda kell menni hozzá. Nem számít hogy duci, hogy egyszerűen öltözködik stb. Az a lényeg hogy jól kijöjjetek. Egyszer BME egyetemi napokon odamentem a lányokhoz, próbáltam aranyos lenni, beszélgetni velük de aztán leszartak és elmentek. Utána egy átlagos sráchoz mentem oda aki teljesen egyedül ült, öltözködésében és megjelenésében is látszódott hogy nem a sablon bulizós típus. Aztán kiderült hogy nagyon kedves, okos, értelmes srácról van szó. Mégis egyedül volt ott. A többi sablon undormány pedig szórakoztatta egymást.
2019. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten egy "bulikedvelő" diáksággal ellátott egyetemre járok, így kifejezetten átérzem.

Viszont van számos program Pesten, pl. egyszer pont egy óbudais lánnyal találkoztam egy fizika előadáson. :)

Egyikünk sem erre a szak járt, bár ő valamilyen mérnök szakon volt(már nem tudom pontosan milyen) én társadalomtudományin.

2019. szept. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!