Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha nem jövök ki...

Mit csináljak ha nem jövök ki jól az osztályommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves (10.es) fiú vagyok.

Nos az a helyzet, hogy nagyon nehezen jövök ki az osztályommal.

Próbáltam ismerkedni, mindenki felé nyitni de pont nem az én társaságom érdekli őket valamiért.

Pedig senkinek nem szoktam sértő dolgokat mondani szerintem és komolyan el lehet velem beszélgetni.

Az iskolában, kb mindenkinek van osztályon belül egy baráti társasága csak nekem nem.

Próbáltam ide oda beilleszkedni de rá kellett jöjjek, hogy ez nem az én terepem.

Vagy figyelmen kívül hagytak, vagy olyan mértékben gyerekesek voltak, hogy inkább én próbáltam zárni feléjük.

Pedig szerintem egész jó társaság vagyok, a tanárokkal is szoktam beszélgetni ha nincs kivel csak ők ugye még sem olyanok ha egy másik gyerekkel beszélgetnék, mert nagyon oda kell figyelnem mit mondok és hogyan.

De gondolom sok ember tudja milyen rossz érzés szünetben egyedül állni, ha páros feladat van egyedül lenni stb.

Az lenne a kérdésem, hogy ez ellen mit tudok tenni?

Ezt, hogy tudom kibirni?

Előre is köszönöm a válaszokat, sajnálom ha kicsit hosszú szöveg lett!



2019. szept. 7. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Hát, ha zavar esetleg sulit váltani?
2019. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Szakmás vagy? Besz*ptad. Ismerkedj másokkal. Lógj szünetekben másokkal(szakgimisek azért mennek oda,hogy tanuljanak,azok sokat tanulnak,oda kevesebb h¨lye jár)

Gimis vagy? A tanács ugyanaz,keress mást. A fószer belerakja a szitát a vízbe,nincs arany,nem megy el,hanem újra merít és talál!

2019. szept. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Sajnos a suli váltás nem jöhet szóba mert ebbe az iskolába szerettem volna bekerülni, ami ugye sikerült.

A más társaság jó lenne csak megkéne oldanom valahogy. Mert ugye 8/8 órát az osztályommal vagyok. :/

2019. szept. 7. 22:10
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Sulin kívül ismerkedj, nekem ez vált be.
2019. szept. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

szerintem azokkal legyél az osztályodból, akik befogadtak, meg nyitottak feléd. lehet, most gyerekesnek érzed őket, de idővel megkomolyodnak.

ezenkívül sulin kívül is ismerkedj, járj el bulizni, szórakozni és így ott is tudsz más társaságokkal jóban lenni és növelni ismeretségi köröd

2019. szept. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Keresd azok társaságát, akik szintén csoporton kívüliek. Lehet, hogy meglepődsz majd, miután jobban megismerted őket, még akár barátra is lelhetsz.

Ha ez sem megy, valahogy akkor is túl lehet élni. Nekem nem volt a gimis osztályomban egy barátom se. De nem zavart különösebben, másik osztályból (sőt évfolyamból) volt pár barátom, és még iskolán kívül. Legyél mindenkivel barátságos, de ne erőlködj, hogy haverkodjanak veled.

2019. szept. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! :)
2019. szept. 10. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!