Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak szerintem gáz, hogy az...

Csak szerintem gáz, hogy az osztálytársam azzal menőzik, hogy állandóan rajzol?

Figyelt kérdés

A suliba is hozza magával a vázlat füzetét és rajzol a szünetekben, lyukasórában, amikor pedig nem azt csinálja hurcolja magával az anatómia és más könyveit.

Tavaly is végig ezt csinálta, idén is ezt teszi. Pedig reméltem, hogy meg fogja unni.

Persze játssza a szerényet, de ha megkérdezed valamiről ami ezzel kapcsolatos, akkor nem lehet lelőni, akár órákon át tudna beszélni róla.


Megkérdeztem, hogy miért itt rajzol, azt mondta, hogy azért, mert suli után más elfoglaltságai vannak, és tanulnia is kell, így nem maradna rá elég ideje.


Animátor akar lenni, de nem értem, hogy akkor miért nem művészeti suliba ment, ahelyett, hogy gimibe járna. Plusz nem hiszem el, hogy valóban sokat számítana, az a plusz 30 perc, amit ténylegesen ezzel tud tölteni.


Szerintetek igazam van?


2019. szept. 10. 15:39
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Egyébként azért foglalkozom vele, mert látom, és zavar. Valóban egy visszahúzódó, és egyébként nem túlzottan szép lány, aki szerintem csak így akar több figyelmet, barátokat és pasit szerezni, mert pl. a srácok is szoktak körülötte legyeskedni. Tényleg tehetséges, és érdekes, szerintem még a rajztanárnál is ügyesebb, aki egyébként a lábai előtt hever, és művészeti egyetemen tanító ismerőseivel is össze akarja hozni az osztálytársam.

Szerintetem nagyon a figyelem középpontjába akar lenni, és csak így megy neki. Én jó táncos vagyok, de mégsem ropom a szünetekben...

2019. szept. 10. 16:09
 12/32 anonim ***** válasza:
83%
Rendben értjük, féltékeny vagy
2019. szept. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Az is igaz, hogy nem nyomja az arcodba a rahzait, de tudja, hogy úgyis meg fogod nézni, hogy mit csinál.
2019. szept. 10. 16:12
 14/32 A kérdező kommentje:
#12 Miért lennék?
2019. szept. 10. 16:19
 15/32 anonim ***** válasza:
93%
Mert akkor nem foglalkoznál az egésszel.
2019. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem jó a hozzáállásod.

Lehet azért nem olyan szakiskolába ment mert majd egyetemen akarja azt a szakot tanulni.

Ha otthon nekem se lenne időm rajzolni, én is a suliban csinálnám.

Sőt ha nem lenne jobb dolgom lehet én is rajzolnék a suliban, de nem azért hogy mások figyelmét felhívjam magamra.

2019. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
93%
Első körben fejezd be a féltékenykedést és a szaros kis komplexusaid kivetítését. Mit zavar az téged, ha emiatt kap figyelmet? Lefogadom, hogy nem ezért csinálja, de ha igen, ahhoz sincs semmi közöd.
2019. szept. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, a fiúkák a rajzait nézik a valagad helyett. 🙄 Mekkora szánalom vagy.
2019. szept. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
91%

én 14 évesen kezdtem programozással foglalkozni, suliban nem sokat csináltam, oda jártam aludni (szó szerint :D), így is elég jó tanuló voltam, otthon meg éjszaka programoztam, szünetekben 1-2 sráccal beszéltem meg dolgokat


manapság már főállásban dolgozom, mint programozó, hobbi szinten játékfejlesztéssel foglalkozom és utazás közben elég sokat tervezek, sőt laptopom is van és HÉV-en/vonaton szoktam is rajta programozni


nem menőzésből csinálom ezt, hanem haza esek és pl ha este is 6-tól megbeszélés egy privát munka kapcsán, mellette van a saját projektem, plusz még 1-2 projekt amin dolgozom...


ilyen ez a hobbi, amikor az ember a szabadidejét a hobbijára fordítja

ha a suliban van ideje az embernek olvasni, játszani a telefonon, rajzolni, bármi olyat amivel VALÓBAN nem zavarja a másikat, hisz nem hangosan énekel, vagy táncol vagy bármi olyan amivel korlátozhat, max leül a lépcsőre és rajzol/olvas...


szerintem te csak irigy vagy arra akinek van olyan kreatív elfoglaltsága amit szívesen csinál és még tehetséges is benne


te meg ide jössz nekünk a rinyálással "menőzni", akkor most hogy is van ez?


ja és mellé tenném még, hogy ő legalább a jövőjét építi, te csak akkor, ha kritikus vagy rinyagép akarsz lenni :D

2019. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Táncolj néha nyugodtan a szünetekben, tanítsd meg az osztálytársaid az alaplépésekre. Ő meg hadd rajzoljon, ha ezzel akar foglalkozni később. Mit rajzol egyébként? Embereket rajzol? Mert embereket tényleg többfélét talál az iskolában, mint otthon este.
2019. szept. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!