Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak szerintem gáz, hogy az...

Csak szerintem gáz, hogy az osztálytársam azzal menőzik, hogy állandóan rajzol?

Figyelt kérdés

A suliba is hozza magával a vázlat füzetét és rajzol a szünetekben, lyukasórában, amikor pedig nem azt csinálja hurcolja magával az anatómia és más könyveit.

Tavaly is végig ezt csinálta, idén is ezt teszi. Pedig reméltem, hogy meg fogja unni.

Persze játssza a szerényet, de ha megkérdezed valamiről ami ezzel kapcsolatos, akkor nem lehet lelőni, akár órákon át tudna beszélni róla.


Megkérdeztem, hogy miért itt rajzol, azt mondta, hogy azért, mert suli után más elfoglaltságai vannak, és tanulnia is kell, így nem maradna rá elég ideje.


Animátor akar lenni, de nem értem, hogy akkor miért nem művészeti suliba ment, ahelyett, hogy gimibe járna. Plusz nem hiszem el, hogy valóban sokat számítana, az a plusz 30 perc, amit ténylegesen ezzel tud tölteni.


Szerintetek igazam van?


2019. szept. 10. 15:39
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát drága kérdező ne haragudj de irigy vagy. :)
2019. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz. Élvezi a rajzolást, leköti...hamarabb eltelik a lyukas óra.

Miért ne menőzne azzal, hogy tud rajzolni? Jól teszi...legalább van valami hobbija.

Van aki egész nap játszik, és arról beszél...vagy a foci buz1 a fociról, stb. Neki ez a legérdekesebb téma.

Ne foglalkozz vele ha annyira zavar/untat.


Nekem pl olyan osztálytársam van aki keresztény, és másról nem tud beszélni csak a vallásról, és mások fikázásáról (mennyire erkölcstelenek mert isznak, stb). Ez szerintem azért rosszabb.

2019. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!