Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A biosz tanárom ok nélkül,...

A biosz tanárom ok nélkül, egy félreértés miatt megalázott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Napok ota sírhatnékom van ha vissza gondolok
2019. szept. 12. 18:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
57%

Tipikus megkeseredett, kiégett kretén, aki utálja a gyerekeket és visszaél a "hatalmával".

Ha nem száll le rólad, akkor nyugodtan szólj az igazgatónak!


Egyébként nekem középsuli elején volt ilyen a matektanárom. Sorra kaptam az egyeseket és elhittem, hogy hülye vagyok matekból. Aztán átkerültem egy másik iskolába, ahol imádtam a matektanárt, idős néni volt, lelkes és szerette a gyerekeket. 98%-os dolgozatokat írtam, 4-esre érettségiztem.

Ma mérlegképes könyvelő vagyok, amíg az a nyomi aki közölte, hogy soha nem lesz belőlem semmi, még mindig ott tanít negyed annyi fizetésért, mint amennyi nekem van.

2019. szept. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
45%

Szólj az igazgatónak, meséld el mi történt.


Nekem egyetemen volt ilyen tanárom. Lezárult a félév, majd 1 év mlva módosítgatta az informatika jegyemet. Ráírtam, olyan flegma faxx volt, ő is más néven szólított engem. A végén bejelentettem, tuti megszólták érte mert teljesen más hangnemben írogatott utána. Nagyon visszább vett az arcából.

2019. szept. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!