Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Alkalmas tanárnak az aki...

Alkalmas tanárnak az aki Rivotrilt szed ráadásul a 2es dózisút?

Figyelt kérdés

Azért erős kérdés ez mert a munkaköri alkalmasságin a tanár elhallgatta ezt az „apróságot“ azt nyilatkozta semmiféle gyógyszert nem szed, nyilván nem véletlenül hallgatta el.

Ha nem lenne probléma a szedése miért hallgatta el?


Ja és csak az válaszoljon aki legalább azt tudja mi fán terem a Rivo és mennyire durva szer.

Ehhez képest a Xanax savanyúcukorka.


2019. szept. 26. 11:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Alapítványi iskola? Nyertem!

Hazudsz. Mi örömöd leled az ilyen kamu kérdések kiírásában? Mi motivál?

2019. szept. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szerintem megnyugodhatsz, az illető ettől még alkalmas lehet tanárnak. A gyógyszer szedése miatt, pedig senki nem vonhatja felelősségre!
2019. szept. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ezen pörögni, semmi baja nem lesz senkinek, ha Rivo-t szed. Semmivel nem veszélyesebb a gyerekekre, mint az a sok kiégett, frusztrált, idegbeteg tanár aki tanít rendszeresen.
2019. szept. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%

Azért felesleges bármin pörögni, mert a kérdés a szokásos napi kamu vitageneráló sztori. Reggel még a szekus cégnél volt okirat hamisító a főnök, most meg jön a Rivo-s tanár

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..


Minden egyes napra jut egy sztori, hol egy iskolai dolgozó, hol egy irodai munkás, hol egy diák szerepében. Minden nap, gyanús, hogy a kérdezőnek ez a fő állása és ezért fizetik.

2019. szept. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
93%
Te egy nagyon gonosz ember vagy. Azért, mert irigy v rá és a helyére pályázol, képes lennél a betegségét felhasználni ellene? Ezért vagy szerencsétlen.
2019. szept. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
60%
Sajnállak!
2019. szept. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

"Sajnállak!"


engem ne ... nem én leszek rövid időn belül állástalan

2019. szept. 26. 20:15
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen baromság miatt és a mai tanárhiány miatt alkalmas a tanári pályára az általad leírt tanár. Persze a Te alkalmatlanságod már más kérdés. Illegális módon szereztél információt amit itt a gyakorin megosztasz szintén illegálisan. A pedagógusok etikai kódexében erről biztosan olvastál. :)

Üzemorvosi vizsgálaton én sem mondtam el, hogy ha migrénem van akkor beveszek egy quarelint (vényköteles). A pedagógusok eü alkalmassági vizsgálatán nem kizáró ok a gyógyszerek szedése. Az eltitkolást egyáltalán nem tudod bizonyítani. Ha jogi útra terelnék az esetet akkor egy szimpla feledékenységre hivatkozva, ki lehet védeni a rosszindulatú támadásodat.

2019. szept. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Fantasztikus, hogy főiskolát végzett tanár létedre mennyire tisztában vagy a Btk.-val és hogy dobálózol a szavakkal.

Hidd el nekem ha azt mondom, hogy ez a gyakorlatban nem úgy nézne ki, ahogy azt te álmatlan estéiden kigondoltad és senkit nem érdekelne, hogy milyen bogyókat szed a tanár!


Szóval forrald csak a bosszúd, nyomozgass, halgatózz, kutass, aztán ne lepődj meg, ha mindenki kinevet amikor mész árulkodni! 🤣

2019. szept. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
51%
Alapítványi iskolába a részeg igazgató bárkit felvesz
2019. szept. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!