Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemen, kollegistaként...

Egyetemen, kollegistaként mennyire szükséges hogy laptopja legyen az embernek?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen pletyka hogy egyetemen laptopról tanulnak meg ilyesmi.

Idén felvettek egyetemre és a szüleim az ellenkezésem ellenére vettek egy nagyon drága laptopot,aminek semmi értelme nem volt.Elég lett volna valami régi használt szutyok,úgyis max excel táblára meg netezésre használtam volna,ahhoz meg minek csúcstechnológiás laptop?

De megvan már 2 hónapja de összesen 1x kapcsoltam be.Kollégiumba se viszem már el.Egyetemen jegyzetelek,füzetből tanulok.

Itthon meg ugyan úgy a régi,10 éves Windows XP-s asztali gépet használom,mert azt már megszoktam.

A laptop csak áll.Szóval azon gondolkodom most hogy el kéne adnom azt a laptopot és akkor tudnék venni magamnak edzőfelszerelést.



2019. szept. 28. 03:52
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Biztos savanyú képet vágtál akkor is, amikor a szüleid átadták nagy örömmel ajándékként a laptopot. Nem értem, miért nem tudsz neki örülni és azt sem, hogy ennyi pénzből milyen edző cuccot akarnál venni. Tipikus savanyú kölyök lehetsz, aki azt hiszi hogy majd a Világegyetem az ő rigolyáihoz fog alkalmazkodni. Ne haragudj, de ha annyira el akartad volna adni, már rég eladhattad volna, helyette itt panaszkodsz, hogy be se volt kapcsolva. Add el akkor és verd el a pénzt, bár ajándékot nem illik eladni. A kolit is gondolom a szüleid fizetik. Nem tudom miért fáj neked ennyire, hogy mire költik a pénzüket és amiatt vergődni, hogy nem egy olcsó szar laptopot kaptál egyenesen pofátlanság. Ne haragudj, hogy ilyen nyersen fogalmaztam meg a véleményem, de nagyon nem vagyok kibékülve az ilyen emberekkel, mint te. Egyetem alatt sokszor lesz még szükséged a laptopra, gondolom előtted áll 3-4 év még minimum. Ez a laptop jó lesz 5 év múlva is (vagyis én is 5 éve vettem az enyémet, ami ugyan 150 ezer Ft volt és egész nyáron güriztem érte, de még a mai napig jó) akkor meg elég jó befektetés volt, pláne hogy az otthoni géped kitudja mikor mondja be az unalmast. Kicsit változtasd meg a hozzáállásod, mert így elég elcseszett évek előtt állsz. Értékeld hogy gondoltak rád, örülj neki hogy ezzel is támogattak, és nem valami használt elkoptatott szarral szúrták ki a szemed. Háláld meg nekik ezt becsületes tanulással.
2019. szept. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!