Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanár ellen panasztevés?

Tanár ellen panasztevés?

Figyelt kérdés
Milyen módon lehetne panaszt tenni egy tanárra, aki úgy tartja az óráját, mintha google felolvasó lenne, mi pedig a gépek, akiknek automatikusan be kéne venni minden adatot. Remélem a szituáció elképzelhető, egyetemről beszélek itt. Tanárral beszéljem meg egyenesen, vagy dékánhoz menjek esetleg, ötletek?

2019. okt. 5. 16:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

8: Nem azért vagy elhordva mert nem akarsz hülye lenni, hanem mert gyerekes vagy. Egy egyetemi tanártól nem várható el, hogy bemenjen egy másfél-két és fél órás előadásra és annyi idő alatt több mint 100 diáknak a szájába rágja az anyagot úgy, hogy otthon már semmit nem kelljen csinálni.


Az ha bemegy és leadja az anyagot az bőven elégnek kéne lennie ahhoz, hogy hazamenj és elkezdj szépen tanulni, amivel jobb esetben meg lehet szerezni az 5-öst. Nem azt mondom, hogy nincsenek rossz tanárok, de az nálunk ott kezdődött, hogy bementünk szóbeli vizsgára és senki nem kapott 5-öst mert a tanár kitalálta, hogy az 5-ösért kicsivel többet kell tudni mint amit ő leadott meg mint ami fel volt töltve a moodleba...


De még akkor se mentünk panaszkodni, mert nem nehéz rájönni, hogy az egyetemi jegyek teljesen irrelevánsak (nyilván ne 1-es legyen). Munkahelyen kutyát nem fogja érdekelni, hogy xy tárgyból hányasra vizsgáztál meg milyen ZH-kat írtál. Az fogja érdekelni őket, hogy van-e diplomád meg el tudod-e végezni a munkádat, amihez csak arra van szükség, hogy otthon tanulj.

2019. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én igazat adok az utolsónak. A szakdogám kettes lett, az államvizsgám hármas, a diplomámba hármas került. Persze tanultam rendesen, de szakdogánál opponensnek kikaptam a "nekem semmi sem felel meg" tanárnőt, államvizsgán meg csoda volt már négyest kapni.


Amikor jelentkezek a munkára a cv-ben nem úgy tüntetem fel a diplomám, hogy Hármas érdemjeggyel zártam, hanem, hogy van.


Az állásinterjún soha nem kérdezték meg, hogy hányas is van beírva nekem a diplomámba.


Épp elég, hogy van és a munkámat képes vagyok elvégezni.


Amúgy én speciel nem hordtalak el, csak felvázoltam, miért nem érdemes panaszt tenni a tanár ellen.


Ha Neked a tanáraid 99%-a jófej, mázlid van, ennyi az egész. Az egyetemi éveim során én is, mint a többi kommentelő, találkoztam már mindenféle oktatóval.

2019. okt. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!