Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Félek, hogy hárman rámszállnal...

Félek, hogy hárman rámszállnal holnap a suliban . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy osztálycsoportunk ahol beszélgettünk és kiváncsiak voltak valamire. Én segítettem de az egyik lány belémkötött és én meg megírtam, hogy nem vagyok kiváncsi a véleményére. De szépen semmi trágár szó meg semmi csak simán. Majd ő és három két barátnője elkezdtek engem szidni meg hogy holnap belhé lesz. Félek mi van ha tényleg balhéznak vagy csesztetnek holnap egész nap. Mit tegyek?

#osztálytárs #bántás #rámszállás
2019. okt. 8. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Szard le. Akkor is ha balhéznak. Nem óvodában vagyunk már
2019. okt. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szolj vissza. eleve mi jogon is szolnak be? csak megvedhetet magad, ha mar beledkotott a hulye baratnojuk, nem? vagy majd pont ok mondjak meg, h mit kerhetsz ki magadnak es mit nem? nagyon utalom az ilyeneket. vagy szolj vissza, vagy nezd oket ezentul teljesen levegonek. soha egy szot ne segits nekik tobbet (bar ezek utan sztem nem is tenned). halatlan parasztok
2019. okt. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen. Nem hiszem el amikor csak segítesz és ezt kapod vissza.
2019. okt. 8. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Védd meg magad, vagy szólj a tanárnak. Az iskolai bántalmazást, erőszakot ma már komolyan veszik, érvelj vele.
2019. okt. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lefejeled megrugdalod mindet .
2019. okt. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!