Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Utálom az iskolát. Mit tegyek?

Utálom az iskolát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az iskolában nagyon magányos vagyok és néha még csúfolnak is. Nincsenek nagyon barátaim csak egy lány de ő is csak azért, mert neki sincsenek nagyon barátai, de ő is csak kicsúfol. Nagyon szeretnék magántanuló lenni,de a szüleimnek nincsen rá elég pénze. Gondolkoztam már azon hogy iskolát váltok,de félek hogy ott is ilyen lesz a helyzet vagy még rosszabb. Vagy kibírom még ezt az 1,5 évet amíg gimibe nem megyek.

2019. nov. 2. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
17%
Magántanuló nem lehetsz már. A másik gimiben meg ugyanolyan rakás szerencsétlenség lennél, mint itt.
2019. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
92%
Szerintem próbáld meg megmondani a lánynak, hogy ne keresse a társaságod ha csak gúnyolódik rajtad. Az iskolaváltás annyira nem jó ötlet mert lehet hogy jól sül el de egy új közösségbe új tanárokkal elég nehéz beilleszkedni, főleg ha még egy ismert közösségben sincsenek barátaid. Iratkozz be egy sportra vagy valamilyen szakkörbe, klubba, hátha ott találsz egy hasonló érdeklődésű embert akivel összebarátkozhatnál.
2019. nov. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!