Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ápolatlan vagyok?

Ápolatlan vagyok?

Figyelt kérdés

Egyetemi szobatársaim rendszeresen piszkálnak hogy igénytelen és ápolatlan vagyok, mivel nem este hanem reggel szoktam zuhanyozni (este nincs a koliban pici melegvíz se,reggel nincs hosszú sor, na meg nem verik az ajtót ha nem végzek 5 perc alatt a hajmosással) illetve rockerként hosszú hajam van ami szintén "ápolatlan" szerintük. Még jó hogy amíg ők felkelnek és mennek, nekem a fésülködéshez már több idő kell amit végig is néznek, szóval ennyit az igénytelenségről.

Viszont mindig szekálnak miatta és mindenkinek azt is terjesztik hogy milyen igénytelen vagyok.

Mit tehetnék?



2019. nov. 5. 08:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem áolatlan a hosszú haj, ha ennyit foglalkoznak vele.

Csak "más" vagy ők és ezért sajnos sokszor piszkálják az embert.

2019. nov. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Csak ma is valahányszor jött valaki az egyik sráchoz a szobába, kihangsúlyozta neki hogy hagyja nyitva az ajtót mert ma még nem fürödtem. Szörnyen megalázó.
2019. nov. 6. 00:36
 13/15 anonim ***** válasza:
29%

A kérdező kommentje: ,,nem zsíros a hajam annyira." - annyira -.-

Ami zsírosság egy fiúnak nem tűnik fel, az másoknak (adott esetben egy lánynak) feltűnik. Szerintem undorítóak a hosszú hajú fiúk-már bocsánat. Róvid hajjal.is lehet keménynek lenni (ha erről szól a nagy rockerség, erről is megvan a véleményem)

Másrészt az ember ágya az, ahová tisztán fekszik be, megmosakodva, átöltözve, nem az egész napi izzadság után...

De egyébként nyílván nem az ápolatlansággal van bajuk, ez csak mondvacsinált indok hogy szekálhassanak, mert más vagy mint ők

2019. nov. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem "keménység" miatt hosszú a hajam :D
2019. nov. 6. 17:37
 15/15 anonim ***** válasza:
Egy gyors zuhanyt valahogy este össze hozhatnál, vagy délután amikor kevesebben vannak. Tényleg furcsa kicsit hogy este nem zuhanyzol. Én nem birnék úgy elaludni. Hajat én kb 3 naponta mosok mert nekem is hosszú és könnyen zsirosodik.
2019. nov. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!