Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ciki lenne 21 évesen kezdeni...

Ciki lenne 21 évesen kezdeni az egyetemet? (Majd köv. Szeptemberben)

Figyelt kérdés
Tavaly se, idén se kezdtem el. Nem akartam ott hagyni még a munkahelyem:( Jövőre már majdnem 22 leszek, nem fognak rám furán tekinteni a frissen érettségizettek? Meg szerintetek nem vagyok elkésve? Erre lennék igazán kíváncsi
2019. nov. 14. 19:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Levelezon is nagyon vegyes egyebkent az összetétel, nalunk van a 19 evestol elkezdve 40 evesig minden korosztaly.
2019. nov. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
48%

Most komolyan!

Mondjuk, ha itt mindenki azz írta volna, hogy igen ciki, akkor inkább nem mennél vagy mi?

2019. nov. 15. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%
12, legközelebb, amikor kiírja, próbáljuk ki; írjuk be mind neki, hogy "Ciki! Nehogy elkezd, mert kilógsz majd a sorból!". :)
2019. nov. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem. Én 24 évesen kezdtem...van már végzettségem, csak azzal nem tudtam elhelyezkedni.

Nem nézek ki ennyinek, vannak olyan 18 évesek akik öregebbnek tűnnek. Meglátszik rajtuk a sok bulizás.

Nem néztek ki a korom miatt egyáltalán...vannak 3-an akik idősebbek nálam.

Nekik se szólt be senki, nem érdekel senkit se ki hány éves.

2019. nov. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Miért lenne az? Hidd el, a kutyát se fogja érdekelni a korod, mivel mindenki a saját bajával, kreditjeivel, félévével, munkájávsl lesz elfoglalva...

Meg fogod látni, hogy az egyetem már kicsit se hasonlít a gimnáziumra. Nem olyan kötött gondolkodású tinédzserek járnak oda, mivel az emberek egy jelentős része nem is 18 évesen, nulla élet tapasztalattal vetődik arra.

Én 25 évesen kezdtem és nekem is benne volt a fejemben, hogy ki fogok lógni a sorból. De nem így volt. Voltak velem egy idős vagy idősebb szaktársaim is. Volt, hogy idősebb voltam a tanársegédnél. Részemről, én nem bánom, hogy ennyi idősen vágtam bele és előtte dolgoztam pár évet. Úgy érzem, sokkal komolyabban veszem az egyetemet, mint sok frissen érettségizett és ez az eredményeimet is meglátszik. 20 évesen fele ennyire nem vettem volna komolyan.

Szóval ne rágódj azon, hogy el vagy e már késve, mert távolról sem.

2019. nov. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Osztom a többiek véleményét, kicsit sem ciki. Nekem annó csak az jelentett gondot, hogy totál más életszakaszban voltam már, mint azok, akiket még a szüleik tartottak el. ezért fél év után átmentem estire, a „hasonlók” közé.
2019. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!