Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehet tenni abban a...

Mit lehet tenni abban a helyzetben ha egy hallgato es tanara egyutt vannak? Etikus-e?

Figyelt kérdés
Ez csak spekulacio egyelore, de kb az egesz csoport egyetert abban, hogy az egyik gyakorlati tanarunk egyutt van egy lannyal a csoportunkbol. A lany 21, a tanar urat nem tudom megtippelni, negyvenes evei elejen lehet. Onnan gondoljuk, hogy rendszeresen latjuk oket egyutt cigizni, ora elott-utan is beszelgetnek folyton. Ma meg elkaptunk egy olyan mondatot, hogy “ha raersz majd felveszunk ott”, tehat oran kivul is talalkoznak. Elorebocsajtom, hogy en nem itelem el a dolgot, csak nem szeretnem, hogy amig mi kemenyen megkuzdunk a pontokert, konkretan mar vert izzadva, addig ez a csaj siman megkapja a jo jegyet emiatt az affer miatt. Mert ez igy baromira nem etikus. Beszeltuk egy ket csoporttarssal, hogy lehet kene tenni valamit, beszelni a lannyal vagy ilyesmit. Nem vagyok rosszindulatu, ne gondoljatok. Tobbeknek is szurja a szemet a dolog. Csak egyenlo banasmodot szeretnenk, nem elfogult osztalyozast.
2019. nov. 14. 20:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Akár rokonok, ismerősök is lehetnek. Semmit nem írsz arról, hogy milyen testbeszéd van közöttük, pedig abból lenne nyilvánvaló.
2019. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
33%

ööö, de ebből csak az irigység beszél, hogy nehogy már másnak könnyebb legyen. Igaz ugyan, hogy neked attól nem lesz nehezebb, de ha neked nehéz, akkor másnak se legyen könnyű.


Természetesen nem etikus a tanár-diák kapcsolat.

2019. nov. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Igen, mert nem tudom megfogalmazni a dolgot. Ott kene lennetek ahhoz az oran, hogy lassatok a szitut, mert nekunk tok egyertelmu de igy leirva lehet, hogy nem annyira.
2019. nov. 14. 20:47
 4/22 anonim ***** válasza:
33%

ööö, de ebből csak az irigység beszél, hogy nehogy már másnak könnyebb legyen. Igaz ugyan, hogy neked attól nem lesz nehezebb, de ha neked nehéz, akkor másnak se legyen könnyű.


Természetesen nem etikus a tanár-diák kapcsolat.

2019. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
(bocs kétszer)
2019. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem tiltja, hogy járjanak, se nem etikátlan. Nálunk is volt ilyen, engem abszolút nem érdekel ki-kivel jár
2019. nov. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ja, azt kifelejtettem 1es, hogy az egyetem kezdete elott (elsoevesek vagyunk) nem hiszem, hogy ismertek egymast, mert az mar eloszor is feltunt volna. Gyakorlati orarol van szo, kis letszamu csoporttal.
2019. nov. 14. 20:49
 8/22 anonim ***** válasza:

Semmi sem tiltja, hogy járjanak, se nem etikátlan.


ööö... de igen

2019. nov. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hat szerintem biztos van erre valamilyen szabaly.
2019. nov. 14. 20:54
 10/22 anonim ***** válasza:
55%
Attól neked rosszabb lesz, hogy neki esetleg jobb? Nem. Ne foglalkozz vele, nincs közöd hozzá.
2019. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!